Voleybol Plus

Ödüller sahiplerini buldu

018 – 2019 Voleybol Sezonu Vestel Venus Sultanlar Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan VakıfBank, ligi ikinci sırada bitiren Eczacıbaşı VitrA, Final Etabı’nın en iyi oyuncuları seçilen voleybolcular, Vestel “Gururla Yerli” Özel Ödülü ve En Değerli Oyuncu (MVP) ödülünün sahipleri, ödüllerini TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda düzenlenen törenle aldılar.

Final Etabı’nın En Değerli Oyuncusu (MVP) seçilen VakıfBank takımından Zhu Ting’e ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

Final Etabı’nın En İyi Smaçörü seçilen Eczacıbaşı VitrA takımından Tijana Boskovic‘e ödülünü TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert Üçoklar takdim etti.

Final Etabı’nın En İyi Pasörü seçilen VakıfBank takımından Cansu Özbay‘a ödülünü CEV Asbaşkanı Özkan Mutlugil takdim etti.

Final Etabı’nın En İyi Liberosu seçilen VakıfBank takımından Gizem Örge Güner‘e ödülünü Vestel Ticaret Etkinlik ve Sponsorluk Yöneticisi Resmigül Kayam takdim etti.

Final Etabı’nın En İyi Orta Oyuncusu seçilen VakıfBank takımından Kübra Çalışkan‘a ödülünü TVF Danışmanı Neslihan Demir Güler takdim etti.

“Vestel Gururla Yerli Özel Ödülü”nü kazanan Eczacıbaşı VitrA takımından Merve Atlıer’e ödülünü Vestel Pazarlama İletişim Grup Müdürü Feza Turunçoğlu takdim etti.

2018 – 2019 Voleybol Sezonu Vestel Venus Sultanlar Ligi’ni ikinci sırada tamamlayan Eczacıbaşı VitrA’ya madalyalarını TVF Yönetim Kurulu Üyeleri Memduh Sayıner, Mustafa Alpaslan ve Salih Yıldız, ikincilik şiltini TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu takdim etti.

2018 – 2019 Voleybol Sezonu Vestel Venus Sultanlar Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan VakıfBank‘a madalyalarını TVF Başkanvekili Alper Sedat Aslandaş, Liglerden Sorumlu Asbaşkan Ahmet Göksu ve Asbaşkan Suat Güler;  şampiyonluk kupasını TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve Vestel Pazarlama İletişim Grup Müdürü Feza Turunçoğlu takdim etti.

İlgili Haberler

Eczacıbaşı VitrA, Çanakkale yolcusu

admin

Nefes kesen maçta ABD güldü

admin

Hollanda’nın Dünya Şampiyonası kadrosu açıklandı:

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası