Voleybol Plus

Nursevil Aydınlar’la 2 yıl daha

Galatasaray Daikin’de iç transferler devam ediyor. Genç pasör Nursevil Aydınlar’ın sarı-kırmızılılarla olan sözleşmesi iki yıl süre ile uzatıldı.

1995 doğumlu olan Nursevil, üstün fiziksel özellikleri ve çok yönlü bir sporcu olması ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda Milli Takım sporcusu da olan Nursevil sezon içerisinde pasörlüğünün yanı sıra, zaman zaman pasör çaprazı olarak da takıma katkıda bulundu.

Nursevil, Galatasaray camiası’na uzun yıllar hizmet vermek istediğini ifade etti ve sözlerini şöyle sürdürdü: “Galatasaray ailesinin bir parçası olmak büyük bir gurur ve herkese nasip olmaz. Tecrübe edindikçe, Galatasaray taraftarı ile buluştukça insan bunu daha da iyi anlıyor. Ne kadar büyük bir onur olduğunu tarif etmek zor. Hocalarımız, idarecilerimiz, yöneticilerimiz sürekli gelişimimiz için desteklerini hiçbir zaman esirgemiyorlar. Ben de gösterilen bu özene elimden geldiğince layık olmaya çalışıyorum. Her gün daha iyi olmak için çalışıyorum. Heyecanla yeni sezonu hayal ediyorum. İnşallah Galatasaray ailesini mutlu edecek, gururlandıracağız. Tüm camiamıza güven ve destekleri için çok teşekkür ederim.”

Şube Sportif Direktörü Şükrü Yengil ise iç transferle ilgili olarak şu yorumda bulundu: “Nursevil, Galatasaray voleybolu için kıymetli bir sporcu. Çalışmaya, kendine yeni şeyler katmaya ve başarıya aç, genç bir oyuncumuz. Kendisinden uzun vadede beklentimiz yüksek. Her geçen gün sergilediği performansı yükselterek ilerleyeceğine inanıyorum. Ailemize, Galatasaray camiası’na hayırlı olsun.”

İlgili Haberler

Haftanın programı

admin

Nilüfer Bld.’den net skor

admin

Merve Gülaç: Sonuna kadar savaştık

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası