Voleybol Plus

Nüket Yolaç 4. kez başkan

İstanbul Voleybol Kulübü’nün 4.Olağan Genel Kurulu 26 Ağustos tarihinde yoğun bir katılım ile yapıldı.

Genel Kurula tek aday giren kurucu başkan Nüket Yolaç, katılan tüm üyelerin oylarını alarak 4.kez başkan seçildi.

Seçim sonrası teşekkür konuşması yapan Nüket Yolaç; “ Önümüzdeki sezon kulübümüzün 10. Senesini kutlayacağız bundan dolayı hem sportif başarılarıyla hem de aktiviteler ve organizasyonlarla özel bir yıl olması için plan ve projeler yapıp uygulamak istiyoruz.

Geçen genel kuruldan bugüne kadar geçen üç senede Salon Voleybolunda Bölgesel Lig seviyesinde iki Türkiye ikinciliği, Plaj Voleybolunda iki Türkiye beşinciliği ve bir Türkiye dokuzunculuğu elde ettik. Üç senede toplam çeşitli kategorilerde dört İstanbul Şampiyonluğu elde ettik. Umarım üç sene sonra bugünkünden çok daha büyük başarıları sizlerle paylaşıyor oluruz.

Kulübün özellikle 10.yaşında gireceği 2020 yılında inşallah bu zamana kadar aldığımız sportif başarıların üstünde başarı elde etmek için var gücümüzle çalışacağız hepinize bizi genel kurulumuzda yalnız bırakmadığınız için tekrar teşekkür ederim.” diyerek sözlerini tamamladı.

İlgili Haberler

Çan Gençlik Kale Spor’a altyapıdan 4 oyuncu

admin

Develi Belediyespor, Grozdanov’la yollarını ayırdı

admin

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’dan TFF Başkanlığı açıklaması

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası