Voleybol Plus

Nilüfer Bld.’den Alper Erdoğuş açıklaması

Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde mücadele eden Nilüfer Belediyespor’dan yapılan açıklamada, Başantrenörlük görevini üstlenen Alper Erdoğuş’un istifa haberlerinin gerçeği yansıtmadığı, Erdoğuş’un görevine kulüp tarafından son verildiği bildirildi.

Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde mücadelesini sürdüren Nilüfer Belediyespor’dan yapılan yazılı açıklamada, Haziran 2017’den bu yana Başantrenörlük görevini yürüten Alper Erdoğuş’un görevine son verildiği bildirildi. Basında çıkan istifa haberlerinin gerçeği yansıtmadığı belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde mücadelesini sürdüren kulübümüz Nilüfer Belediyespor’un 2017 yılı Haziran ayından bu yana Başantrenörlük görevini sürdüren Alper Erdoğuş’un görevine son verilmiştir. Öncelikle, konuyla ilgili olarak basında yer alan istifa haberlerinin gerçeği yansıtmadığını özellikle belirtmek isteriz. Nilüfer Belediyespor Yönetim Kurulu olarak bizler, genç ve dinamik olduğunu düşündüğümüz Sayın Alper Erdoğuş’un, takımımızla bütünleşeceğine, birlik ve beraberlik içinde kulübümüzün çatısı altında daha çok çalışacağına ve önemli başarılara imza atacağına inanarak bu yola çıktık. Hayat bazen istediğimiz gibi gitmeyebiliyor. Sayın Erdoğuş’a bahse konu olan sıkıntılarımızı anlatarak kendisi ile yollarımızı ayırma kararı aldığımızı bildirdik. Bunun üzerine karşılıklı olarak basın açıklaması yapılması hususunda fikir birliğine vardığımızı düşündük. Ancak işler yine istediğimiz gibi gitmedi. Alper Erdoğuş istifa etti haberleri ile kendisine çok çeşitli mecralarda yer buldu. Nilüfer Belediyespor olarak saygısı ve efendiliği için teşekkür eder; hızla çıktığı kariyer basamaklarında kendisine başarılar dileriz.”

Nilüfer Belediyespor’un yegane gayesinin Türk voleyboluna ve Milli Takımlara daha çok sporcu yetiştirmek olduğu belirtilen açıklamada, “Takım içi huzursuzluk, ayrımcılık ve iç çekişmeden uzak, yegane gayesi Türk voleyboluna ve Milli Takımlara daha çok başarılı sporcu yetiştirmek olan Nilüfer Belediyespor’un, her koşulda yoluna emin adımlarla ilerleyeceğinden kimsenin en ufak şüphesi olmasın. Ancak şu da unutulmasın ki Nilüfer Belediyespor bünyesinde yer alan herkes ama istisnasız herkesin huzuru, tüm sportif faaliyetlerimizin üstündedir. Normal şartlarda daha alışılagelmiş bir basın açıklaması yapmayı bizler de Nilüfer Belediyespor olarak isterdik. Ancak görünen lüzum üzerine konuşmayı yeğledik. Yakın zamanda kulübümüzle ilgili iyi haberler vermeyi sürdüreceğiz. Prestiji ve saygınlığı ile yıllardır çalışmalarını sürdüren kulübümüz, doğruluğu ve mertliği şiar edinmiştir. Kulübü sırtlayan, katkı sunan, destekleyen herkes bu durumumuzu bilerek bizlere dâhil olabiliyorken, etik dışı yepyeni bir tecrübe ile bizi tanıştıranlar da yolumuza çıkabiliyor.

Bunu deneyimlememizi sağlayan, her şeye rağmen bu açıklamayı bize yaptıranlara da vesile olanlara da teşekkürü bir borç biliriz. Çalıştırdığı alt yaş gruplarında birçok sporcunun gelişimine katkıda bulunmuş Nilüfer Belediyespor olarak bizler, Türk voleyboluna yıldız kazandırmaya devam edeceğiz” sözlerine yer verildi.

İlgili Haberler

PTT ter attı

admin

Massimo Barbolini: Her şey yeni başlıyor

admin

Galatasaray çok rahat başladı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası