Voleybol Plus

Neslihan&Gülden: Bütün kupaları almayı hedefliyoruz

Voleybol Sultanlar Ligi ekiplerinden Eczacıbaşı VitrA Takımı’nın kaptanı Neslihan Demir Güler, yeni sezonda hedeflerinin bütün kupaları almak olduğunu söyledi.

Neslihan Demir Güler, yaptığı açıklamada, Eczacıbaşı Kulübü’nde oynamaktan dolayı mutlu ve gururlu olduğunu belirterek, “Eczacıbaşı, 50 yıldır hedefleri doğrultusunda hareket eden bir kulüp. Umarım kulübümüzün 100. yılını da hep beraber kutlarız. Yeni sezonda bütün kupaları almayı hedefliyoruz. Bunun için de elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Türkiye Ligi’nin giderek kalite kazanmaya başladığını vurgulayan Neslihan, “Ligde çok güçlü takımlar var. Bizi bütün takımlar zorlayabilir. Çalışmalarımız yoğun şekilde devam ediyor. İnşallah zorlanmadan her kupayı alırız” değerlendirmesinde bulundu.

GÜLDEN: ECZACIBAŞI’NDA HEDEF HER ZAMAN ŞAMPİYONLUKTUR

Eczacıbaşı VitrA Takımı Oyuncusu Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu, kulübün hedefinin her zaman Türkiye Voleybol Sultanlar Ligi ve Avrupa Ligi’nde şampiyonluk olduğunu ifade etti.

Gülden, yeni sezonda takım kadrosunda çok fazla değişim olduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti:

“Yeni bir sezona başladık. Bu sezon bizler ve kulübümüz açısından çok özel. 50. yılımızı kutluyoruz. Eczacıbaşı’nın hedefi her zaman Türkiye Voleybol Sultanlar Ligi ve Avrupa Ligi’nde şampiyonluktur. Takım bu hedef doğrultusunda kuruldu. Bu sene kadromuzda çok fazla oyuncumuz değişti. Bir takım için çok da kolay bir şey değil. Bunu zamanla aşıp sahada oyunumuzu göstereceğiz. Her zaman çok iyi ve yetenekli rakiplerimiz var. Biz kendi oyunumuzu oynadıktan sonra her şeyin iyi geçeceğini düşünüyoruz. Umarım her şey istediğimiz gibi olur. Şu an çalışma dönemindeyiz. İlk hedefimiz dünya kulüpler şampiyonası. Orada kupayı alıp Türkiye Sultanlar Ligi’ne devam etmek istiyoruz.”

Gülden, çalışmalarının milli takımlarda bulunan sporculardan dolayı geç başladığını, toplu olarak yeni yeni çalışmalar yaptıklarını da sözlerine ekledi.

İlgili Haberler

Bodrumspor’un voleybol şubesi kuruldu

admin

Metin İmdat: Şampiyon olmak istiyoruz

admin

İsveç Voleybol Federasyonu’ndan, TVF Başkanı Üstündağ’a ziyaret

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası