Voleybol Plus

Nedim Özbey: “Sezona kuvvetli başlamak istiyoruz”

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Nedim Özbey, Sportif Menajer Can Ayvazoğlu ve oyunculardan Onurcan Çakır, yeni sezon öncesi Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’nün sorularını cevapladı.

Açıklamalar şu şekilde:

NEDİM ÖZBEY

 “Sabah çalışmasında parça çalışmaları yapıyoruz. Liberolar, pasörler, smaçörler ve orta oyuncular ayrı çalışıyor. Biraz uzun sürüyor ama başarılı oluyor. Akşam antrenmanında da takım çalışması yapıyoruz. Zaten haftanın 4 günü güç çalışmamız var. Sezona kuvvetli başlamak istiyoruz. Gerçi daha zamanımız var. Kamp dönemimiz var Bulgaristan’da. Orada 2 maç yapacağız. 19-21 Eylül arasında. Dönüşte İstanbul’da turnuva düzenliyoruz. 26-27-28 Eylül’de Burhan Felek’te Afyon Belediye, Maliye ve İstanbul BBSK ile oynayacağız. Ekim’in ilk haftasında İzmir’de Spor Yazarları Turnuvası’na katılıyoruz. 15 Ekim’de de maçımız başlıyor. Her takım kuvvetlendi bu sene. Hazırlıklarımız güzel gidiyor. Çok memnunuz. Selçuk’un takıma geri dönmesi çok fark yarattı. Çok iyi bir çocuk Selçuk, çok severim kendisini. Gergye’de geldi o da çok genç bir çocuk. Bu sene gençlerimize daha çok yer vereceğiz.”

CAN AYVAZOĞLU

“Yoğun bir şekilde devam ediyoruz çalışmalara. Günde çift antrenman yapıyoruz. Bunun faydalarını sezon başında göreceğiz. Birkaç hazırlık turnuvamız var. Takım olabilmek adına iyi bir şeyler yaparak sezona hazırlanmak istiyoruz. İnşallah her şey güzel olacak. Yabancı oyuncularımız takıma katıldı. Bundan sonra tam takım her gün mümkün olduğunca yoğun bir şekilde sezona hazırlanacağız.”

ONURCAN ÇAKIR

“Yaklaşık 3 haftadır sezon hazırlıklarını sürdürüyoruz. Yabancı oyuncularımız da katıldı takıma. 1-2 hafta içinde gereken takım uyumunu yakalayacağımızı düşünüyorum. Bulgaristan’da, İstanbul’da ve İzmir’de hazırlık maçları oynayacağız. Lige çok iyi gireceğimizi düşünüyorum. Güzel başladık, umarım güzel devam eder.”

İlgili Haberler

Arkas lidere karşı galibiyet peşinde

admin

İlk maç Halkbank’ın

admin

Galatasaray galibiyetle kapattı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası