Voleybol Plus

Naz Aydemir Akyol, Bilfenli öğrencilerle buluştu

Vakıfbank Spor Kulübü’nde oynayan Milli Voleybolcu Naz Aydemir Akyol, Bilfenli öğrencilerle bir araya geldi.

Bilfen Okulları’ndan yapılan açıklamaya göre, sporu öğrenciler için akademik başarıyla harmanlanan bir yaşam biçimi haline getiren ve bin 600’ü aşkın lisanslı sporcusu ile her yıl çeşitli branşlarda Türkiye şampiyonalarında, il ve ilçe müsabakalarında başarılar elde eden Bilfen Okulları, spor alanındaki başarılı isimleri öğrencileri ile buluşturmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Bilfen Ataşehir İlköğretim Kurumu’nda gerçekleşen etkinlikte Vakıfbank Spor Kulübü’nde oynayan Milli Voleybolcu Naz Aydemir Akyol, öğrencilerle buluştu.

Bilfen Ataşehir Ortaokulu 5’inci ve 6’ncı sınıf öğrencileri ile 2017 Türkiye 2’ncisi Bilfen Ataşehir Yıldız Kız Voleybol Takımı ve Bilfen Ataşehir Küçük Kız Voleybol Takımı, yetenekli pasörden spor hayatına dair tavsiyeler dinledi.

‘KAYBETTİĞİNİZDE TECRÜBE KAZANIYORSUNUZ’

Spor yapmaya başladıktan sonra hayatında yaşadığı değişimleri öğrencilerle paylaşan Naz Aydemir Akyol, “Yeni bir sürü arkadaş edindim. Disiplinli ve öz güvenli olmayı, programlı bir hayatımın olması gerektiğini, zorluklarla başa çıkabilmeyi öğrendim.” ifadelerini kullandı.

“Kazandığınızda kupa kazanıyorsunuz, kaybettiğinizde tecrübe kazanıyorsunuz” diyen Akyol, günde 5 farklı sebze ve meyve yenmesi, ekran karşısında en fazla 2 saat geçirilmesi, 1 saat fiziksel aktivite yapılması, içinde sıfır şeker barındıran yiyecek ve içeceklerin tüketilmesi gerektiğini bildirdi. Öğrencilerle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu dile getiren Akyol, kendi yazdığı “Naz’dan Spora Pas Serisi-1” ve “Naz ve Moka’yla Hadi Spora” kitaplarını, öğrenciler ve okul kütüphaneleri için imzaladı.

İlgili Haberler

Yıldızlı Sohbetler’e Ece Günesen konuk oluyor

admin

Muzaffer-Emin-Venno imzaladı

admin

Zor da olsa VakıfBank

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası