Voleybol Plus

MVP Zhu Ting

2017 – 2018 Voleybol Sezonu Vestel Venus Sultanlar Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan VakıfBank, ligi ikinci sırada bitiren Eczacıbaşı VitrA, Final Etabı’nın en iyi oyuncuları seçilen voleybolcular, Vestel “Gururla Yerli” Özel Ödülü ve En Değerli Oyuncu (MVP) ödüllerini kazanan sporcular ödüllerini TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda düzenlenen törenle aldılar.

Final Etabı’nın En Değerli Oyuncusu (MVP) seçilen VakıfBank takımından Zhu Ting’e ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

Final Etabı’nın En İyi Smaçörü seçilen VakıfBank takımından Gözde Kırdar’a ödülünü Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Üyesi Aydın Ay takdim etti.

Final Etabı’nın En İyi Pasörü seçilen VakıfBank takımından Cansu Özbay‘a ödülünü Vestel A.Ş. Pazarlama ve İletişim Müdürü Feza Erim takdim etti.

Final Etabı’nın En İyi Liberosu seçilen VakıfBank takımından Gizem Örge‘ye ödülünü Vestel A.Ş. Kurumsal İletişim Yönetcisi Gençer Kabaroğlu takdim etti.

Final Etabı’nın En İyi Orta Oyuncusu seçilen Eczacıbaşı VitrA takımından Beyza Arıcı‘ya ödülünü İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık takdim etti.

“Vestel Gururla Yerli Özel Ödülü”nü kazanan VakıfBank takımından Zehra Güneş’e ödülünü Vestel A.Ş. Genel Müdürü Ergün Güler takdim etti.

2017 – 2018 Voleybol Sezonu Vestel Venus Sultanlar Ligi’ni ikinci sırada tamamlayan Eczacıbaşı VitrA’ya madalyalarını TRT Spor Kanal Koordinatör Yardımcısı Hakan Altürk ve TRT SPOR Kanal Müdürü Pınar Akkan; ikincilik şiltini TVF Milli Takımlardan Sorumlu Basın Sözcüsü ve Yönetim Kurulu Üyesi Kurtaran Mumcu takdim etti.

2017 – 2018 Voleybol Sezonu Vestel Venus Sultanlar Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan VakıfBank‘a madalyalarını TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve TVF Asbaşkanı Suat Güler; şampiyonluk kupasını TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve Vestel A.Ş. Genel Müdürü Ergün Güler takdim etti.

Ayrıca; kupa ve madalya töreninin ardından her iki takım oyuncuları birlikte poz verdiler.

İlgili Haberler

Ana Carol Bursa’ya geldi

admin

Ali Yüce: Taraftarımız bizi yalnız bırakmasın

admin

TRT SPOR2’de voleybol şöleni

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası