Voleybol Plus

MVP Metin Toy!

2016-2017 Voleybol Sezonu Kupa Voley erkekler kategorisini şampiyon olarak tamamlayan Fenerbahçe, ikinci olan Halkbank sporcuları ile turnuvanın En Değerli Oyuncusu (MVP) şeçilen Fenerbahçe takımından Metin Toy ödül, madalya ve kupalarını törenle aldılar.

Turnuvanın En Değerli Oyuncusu (MVP) seçilen Fenerbahçe takımından Metin Toy ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ‘dan aldı.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Halkbank, madalyalarını Balıkesir Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ve Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Mengüç’ten alırken, şiltlerini Balıkesir Gençlik Spor İl Müdür Vekili Halil İbrahim Koyuncu’dan aldı.

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Fenerbahçe’ye madalyalarını Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ve Türkiye Voleybol Federasyonu As Başkanı Ahmet Göksu takdim ederken, şampiyonluk kupasını ise Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ve Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

İlgili Haberler

Maliye Piyango, 8’li Finaller’de!

admin

Duygu Üçdağ Balıkesir B.Şehir Bld.’de

admin

‘Kupa Voley’i kazanmak istiyoruz’

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası