Voleybol Plus

Mustafa Bozbey: İki ayrı plaj voleybolu sahası yapacağız

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, her yıl düzenlenen Balkan Panayırı’nın kapsamını sporla genişleteceklerini açıkladı. Balkan Panayırı ile Balkan Beach’i bütünleştireceklerini ifade eden Başkan Bozbey, bölgeye iki ayrı plaj voleybolu sahası yapacaklarını söyledi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, her hafta cuma günleri makamını, Başkan Burada karavanıyla Nilüfer’in bir mahallesine taşımaya devam ediyor. Türkiye’ye örnek olan proje kapsamında sorun ve talepleri yerinde gözlemleyen Başkan Mustafa Bozbey, mahalle halkıyla da birebir görüşüyor.

Başkan Bozbey bu hafta makamını 12 bin nüfuslu Balkan Mahallesi’ne taşıdı. İlk olarak Muhtar Muhammed Gölcüklü ile görüşen Başkan Bozbey, mahallenin sorunlarını dinledi.

Nilüfer Belediyesi’nin verdiği hizmetler için Başkan Mustafa Bozbey’e teşekkür eden Muhtar Gölcüklü, mahallenin meydan, spor salonu, kültür merkezi gibi ihtiyaçlarına değindi. Stratejik planda yer alan kültür merkezinin bir an önce yapılması gerektiğine dikkat çeken Gölcüklü, Ahmet Taner Kışlalı Parkı’nda bulunan taksi durağının da başka yere nakledilmesini istedi.

Balkan Mahallesi’nin nüfus olarak geliştiğini kaydeden Başkan Mustafa Bozbey, “Yapılaşmanın devam ettiği bölgede kurum olarak ihtiyaçlara cevap vermeye çalışıyoruz. Bu mahalleye yapılacak yeşil alanların yanı sıra spor, kültür ve sosyal alanlar bölgeyi ön plana çıkaracak. Hizmetlerimizle mahalle halkımızın yüzünü güldürmeye devam edeceğiz. Balkan Mahallesi en sorunsuz bölgelerimizden bir tanesi” diye konuştu.

BALKAN PANAYIRI ŞENLİK HAVASINDA GERÇEKLEŞECEK

Mahallede her yıl düzenlenen Balkan Panayırı’nın kapsamını sosyal yönden geliştirerek daha renkli hale getirmek istediklerini de ifade eden Başkan Mustafa Bozbey, “Balkan Panayırı’nı bu yıl içerik olarak daha zengin hale getirmeyi planlıyoruz. Geçen yıl başlayan Balkan Beach Şampiyonası’nı bu sefer Balkan Panayırı ile bütünleştirerek farklı kimliğe bürünmesini arzu ediyoruz. Türkiye Voleybol Federasyonu ile görüşeceğiz. Bölgede iki ayrı plaj voleybolu sahası ve tesis planlayacağız. Böylece panayırımız sportif etkinlikle bütünleşerek, içerik olarak daha da zenginleşecek” dedi.

Mahalleyi gezerek incelemelerde bulunan Başkan Bozbey, karavanında da görüşmelerini gerçekleştirdi.

İlgili Haberler

Millilerimiz, Beach Pro Tour Balıkesir Futures Turnuvası’nda son 12’de

admin

BVA Beach Tour Satu Mare’de İlk Gün Sona Erdi

admin

CEV Satellite Avrupa Turu Türkiye Etabı sona erdi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası