Voleybol Plus

MHGK’den Türkiye’de bir ilk daha

MHGK, halen kullanılmakta 28 adet Uluslararası Resmi Oyun Kuralının seslendirilmiş video görüntülerini il temsilcileri, gözlemci ve hakemler ile  voleybolcular, teknik direktörler ve ilgilenen basın mensuplarının paylaşımına sundu.  Voleybol Oyun Kurallarındaki her bir kural, 1 Video olacak şekilde hazırlanmıştır. 28 Videodan oluşan çalışma toplam 6 GB büyüklüğündedir.

İndirme sorunları yaşanmaması için dört parçaya bölünmüştür. Dört parça indirildikten sonra bir klasöre çıkarıldığında bütün kurallar kullanıma hazırdır.  

Hazırlanan video görüntülerine, bazı bölümlere kurallar dahilinde yorumlar (kural 7, 12, 13, 14, 23,24) eklendi. Böylelikle voleybol ile ilgilenen her kesimden voleybol severin, resmi oyun kurallarına görsel olarak ulaşması, dilediği her an başvuracağı bir kaynak olarak elinin altında bulunması sağlanmış olacaktır. Oyun kurallarında değişiklik olması halinde MHGK olarak yenilikler derhal görsel olarak hazırlanacak ve dokümanlar güncellenecektir.

İlgili Haberler

Kayseri Voleybol Karması, Analig’de Türkiye finaline kaldı

admin

Reyhanlı’da kurumlar arası voleybol bahar turnuvası başladı

admin

Sanayiye voleybol sahası

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası