Voleybol Plus

Metin Görgün’ün gözünden Fenerbahçe-Eczacıbaşı VitrA maçı

Vestel Venus Sultanlar Voleybol Ligi’nin en önemli maçlarından birinde Fenerbahçe, Eczacıbaşı VitrA’yı Metro Enerji Salonu’nda ağırladı. Yıldızı bol maçın hem kalitesi hem de heyecanı üst düzeydeydi. Kötü oynadı ya da gününde değildi diyeceğimiz oyuncu yoktu. Beklenin altında kalan Kosheleva bile kritik sayılarda sorumluluk aldı. Ama maçın yıldızı ve farkı yaratanı tartışmasız libero Gülden’di. Larson mükemmel oynadı. Barbolini 2. sette iyi oynarken yaptığı ikili değişiklikle Kosheleva’nın oyundan düşmesine neden olsa da yerinde müdahaleler de yaptı.

Eczacıbaşı, Nilay’ı tercih ederek üç önemli smaçör ile oynamayı seçti. Bence riskli bir karar olmasına rağmen başarılı oldular. Boskovic’in smaç gücü Eczacıbaşı’nı çok rahatlatıyor.

Fenerbahçe ise kötü oynamıyor. Ama pasör Tomkom hala anlaşılamamış durumda. Kim ile hücum yükünü taşımak yetmiyor. Natalia etkili oyuncu. Servis karşılama kalitesi düşük olunca orta oyuncular devreye giremedi. Eda kritik bloklar yaparak katkı sağlasa da galibiyet için yeterli olmadı. Çok güzel bir maç izledik. Bütün oyunculara teşekkürler.

İlgili Haberler

Pınar Eren 1 yıl daha Beşiktaş’ta

admin

Mustafa Koç Halkbank’ta

admin

2018 Kadınlar Dünya Şampiyonası’na katılacak ülkeler belli oldu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası