Voleybol Plus

Mersin’i Bozyazı Anadolu Lisesi temsil edecek

Mersin’in Bozyazı ilçesi Anadolu Lisesi Voleybol Takımı “Voleybol Genç Erkekler Kategorisi” müsabakalarında İl ikincisi oldu, Türkiye grup elemelerine katılmaya hak kazandı.

Bozyazı Belediyesi, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Okul Sporları Dairesi Başkanlığının düzenlediği 2022-2023 eğitim öğretim sezonu “Okul Sporları Voleybol Genç Erkekler Kategorisi” müsabakalarında İl ikincisi olan takım Türkiye voleybol eleme maçlarında Mersini’ temsil edecekler.

Okul Sporları Voleybol Genç Erkekler müsabakalarında ikinci olan ve Türkiye grup müsabakalarına katılmaya hak kazanan Bozyazı Anadolu Lisesi öğrencileri ile gurur duyduğunu ifade eden Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, “Gençlerimizin spordaki başarısı bizleri mutlu etti. Bize bu mutluluğu yaşatan öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik eder başarılar dilerim. Grup müsabakalarında da Mersin’i ve ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek derece ile döneceklerine inancım sonsuz” dedi.

İl ikincisi olan Bozyazı Anadolu Lisesi 10-14 Ocak tarihleri arasında Adana’da yapılacak olan Türkiye grup müsabakalarında Mersin’i temsil edecek.

İlgili Haberler

İşitme Engelli Kadın Milliler madalya istiyor

admin

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yöneticiler ve Erkek Voleybol Takımı, HDI Sigorta’yı ziyaret etti

admin

TFF ve Beşiktaş’tan Dinçay için başsağlığı mesajı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası