Voleybol Plus

Merinos mütevaziliği bozmayacak

Erdemoğlu Holding bünyesinde sosyal sorumluluk projesi dahilinde kurulan ve genç kızların hem spor yapmalarına hem de eğitimlerine olanak sağlayan Merinos bayan voleybol takımı, bu sezon da mütevaziliğini bozmayacak.

Uzun yıllar kadınlar 2’inci voleybol liginde mücadele eden ve bu sezon 1’inci ligde ki ikinci senesini geçirecek olan filenin sultanlarında hazırlıklar sürüyor.

Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Erdemoğlu’nun özellikle kız çocuklarının hayata kazandırılması amacıyla başlatılan Merinos Voleybol kulübünde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Baş antrenör Ali Bağcı nezaretinde Kadınlar 1’inci Voleybol Ligi B grubunda Gaziantep’i temsil etmeye hazırlanan Mavi Melekler, Talat Özkarslı Spor Salonunda yeni sezon hazırlıklarını devam ettiriyor.

AŞAMALAR KAYDEDİLDİ

Her sene olduğu gibi bu sezon da hedeflerinin şampiyonluktan daha ziyade ligi orta sıralarda tamamlamak olduğunu ifade eden baş antrenör Ali Bağcı, “Kulübümüzün ana hedefi ise kendi alt yapımızda ki kızlarımızı eğitimli birer sporcu olarak yetiştirmektir. Bu doğrultuda Merinos Holdingin kulübümüze çok önemli katkıları bulunuyor. Bugün birçok buradan almış olduğu sporcu kimlikleriyle özel kolejlerde yüzde yüz burslu eğitim alıyorlar. Yine eski sporcularımızdan üniversite eğitimlerini tamamlayarak diğer kulüplerde hayatlarını sporcu olarak kazananlar var. Bu da hedeflerimizin gerçekleşmesinde önemli aşamalar kayıt edildiğinin göstergesidir. Merinos bayan voleybol takımımıza her zaman desteklerini esirgemeyen Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim Erdemoğlu’na, Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Ali Erdemoğlu’na ve Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Mehmet Şeker’e sporcularım, yardımcılarım ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Bu sezon da Gaziantepli voleybol severlere keyif veren bir takım izlettireceğiz” diye konuştu

İlgili Haberler

TVF 2. Lig Kadınlar Yarı Final Etabı sona erdi

admin

Ece Eke Çanakkale’de

admin

Sarıyer Bld. ile Gökhan Edman’ın yolları ayrıldı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası