Voleybol Plus

Mehmet Berent Bayrakçı: Bizi zorlu bir mücadele bekliyor

Galatasaray Voleybol Şube Genel Menajeri Mehmet Berent Bayrakçı, pazar günü oynanan Bursa BBSK maçında kendi oyunlarını sahaya yansıtamadıklarını ifade etti. Vakıfbank maçını da yorumlayarak taraftara çağrıda bulundan Bayrakçı şunları söyledi:

“Bizi zorlu bir mücadele bekliyor. Sezonu istediğimiz kadar etkili, özelliklerimizi etkin biçimde gösterebildiğimiz bir oyun ile açmadık. Haliyle hırsımızda fazladan bir perçinlenme oldu. İyi hücum eden, etkili servisleri olan, yüksek bütçeli bir takım olacak karşımızda. Galatasaray’ın mücadeleci ruhuyla, kazanma hırsımızla camiamızı temsil edeceğiz. Taraftarımız bizim için sezonu muhteşem bir tribün gösterisi ve özel olarak hazırladıkları pankartlarla açtı. Onlar bizim ateşleyici gücümüz. Burhan Felek büyük bir salon ve deplasmanda olacağız. Herkesi Vakıfbank – Galatasaray mücadelesinde yanımızda olmaya çağırıyoruz.”

İlgili Haberler

Fenerbahçe Opet, normal sezonun son maçına çıkıyor

admin

Vodafone Sultanlar Ligi’nde 15. Hafta başlıyor

admin

Daimi Ramirez: Ankara’da evimde gibiyim

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası