Voleybol Plus

ME Akademi Spor Kulübü’ne sağlık sponsoru

2017-2018 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan ve önümüzdeki sezon TVF Kadınlar Voleybol 1.Ligi’nde mücadele edecek olan ME Marmara Akademi Spor Kulübü ilk sponsorunu açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde Yeditepe Üniversitesi İhtisas Hastanesi’nde bir ara gelen hastane ve kulüp yöneticileri sözleşme imzaladılar. İmza töreni sonrası kulübün ortaklarından Mehmet Koray şu açıklamalarda bulundu:

“Bizim için sporcularımızın sağlıkları çok önemli. Sezon öncesi kontrolleri ve sezon içindeki sağlık durumlarıyla ilgili kendimizi büyük bir güvenle Yeditepe Üniversitesi İhtisas Hastanesi’ne emanet etmiş bulunuyoruz. İnşallah hiçbir sporcumuzla ilgili sağlık problemi yaşamayız ancak yaşanması durumunda da sporcularımızın emin ellerde olacağının bilincindeyiz. Başta Genel Müdürümüz Ali Zengin ve tüm Yeditepe Üniversitesi İhtisas Hastanesi çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız.”

TVF Kadınlar Voleybol 1.Ligi’nde önce kalıcı olmak, ardından da yükselişe geçmek hedefinde olan ME Marmara Akademi Spor Kulübü’nün önümüzdeki günlerde anlaştığı diğer sponsorları ve transferlerini de duyurması bekleniyor.

İlgili Haberler

Sarıyer Bld.’nin yeni alan antrenörleri: Alpay Hüsnüoğlu&Onur Bilgin

admin

Gökçe İrem Ulusoy, Kazan Bld.’de

admin

Burcu Evin Salihli Belediyespor’da

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası