Voleybol Plus

Maya Okulları voleybolcularından, TVF Başkanı’na ziyaret

Maya Okulları voleybol takımları sporcuları, antrenör ve idarecileri Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ı ziyaret etti.

TVF Başkanı Üstündağ, Okul Sporları Yıldız Kızlar Ankara Şampiyonu Maya Ortaokulu sporcuları ile Genç Kızlar Maya Lisesi Voleybol Takımı sporcuları, Maya Okulları Yönetim Kurulu Üyesi Oktay Selçuk ve Yıldız Kızlar Voleybol Takımı Antrenörü Fahri Özkan’ın ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek “Şampiyon olarak, önemli bir başarı elde ettiniz. Bu başarıda emeği olan sporcuları, teknik ve idari kadroyu, okulunuzu kutlarım ve daha büyük başarılara imza atmanızı dilerim. Maya Okullarına, voleybola verdiği önem için ayrıca teşekkür ederim. Voleybolun, altyapı düzeyinde sevilmesi; gelişmesi ve geliştirilmesi için çok önemli. Okullar ve kulüpler geleceğin voleybolcularının yetişecekleri yerler. Bunun için federasyonun yanı sıra kulüplerin, okulların altyapıya daha fazla önem vermesi gerekiyor. Özellikle okullar, yeni sporcu bulunması anlamında büyük potansiyel taşıyor. Okul yönetimlerine, beden eğitimi öğretmenlerine ve antrenörlere çok görev düşüyor. Okulların iyi bir öğrenim verme asli görevinin yanı sıra spora-sanata yetenekli öğrencilere, fırsat ve destek vermesini önemle rica ediyorum” diyerek, Milli Takım oyuncularının imzaladığı formayı ve topu hediye etti.

Başkanı ziyaret eden ve Maya Okulları’nı her yerde başarılı bir şekilde temsil eden: Genç Kızlar Voleybol Takımı ve Yıldız Kızlar Voleybol Takımı oyuncuları ile Maya Okulları Yönetim Kurulu Üyesi Oktay Selçuk ve Yıldız Kızlar Voleybol Takımı Voleybol Antrenörü Fahri Özkan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a teşekkür ettiler. Sporcular başarı dileklerinin ve Başkan’ın hediyelerinin kendileri için büyük motivasyon kaynağı olduğunu belirttiler.

İlgili Haberler

TVF’den 23 Nisan Kampanyası’na destek

admin

Denizi olmayan Nusaybin’de plaj voleybolu turnuvası yapıldı

admin

Nati Zilio resmen Eczacıbaşı VitrA’da

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası