Voleybol Plus

Mariusz Sordyl ile Ulaş Kıyak, Ziraat Bankası maçını değerlendirdi

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı’nın başantrenörü Mariusz Sordyl ile kaptan Ulaş Kıyak 3-1 galibiyeti tamamlanan Ziraat Bankası maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe TV’ye konuşan Mariusz Sordyl ile Ulaş Kıyak, Türkiye Kupası ve play-offlar öncesi özgüven kazanılması açısından böyle maçların kazanılmasının önemine değindi.

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı’nın başantrenörü Mariusz Sordyl maçla ilgili, “Bu sezon arka arkaya ilk kez 3 maç kazandık. BU bizim için çok önemliydi, o yüzden çok sevinçliyiz. Önümüzdeki Türkiye Kupası ve play-offlara az bir süre kaldığı için özgüven açısından böyle maçlar gerekiyor. Bu maçta da güveni kazandık. Bu yüzden çok mutluyum. Hedefimiz play-offlar ve Türkiye Kupası. Orada başarılı olmak için böyle maçları kazanmamız gerekiyor” değerlendirmesini yaptı.

ULAŞ KIYAK: TAKIMIN HAVASI, PERFORMANSI, ENERJİSİ ÇOK İYİ

Fenerbahçe kaptanı Ulaş Kıyak ise, “Takımın performansının inanılmaz bir çıkışı oldu. İlk devreyle kıyaslarsak, alamadığımız puanlara göre bu devrede 9-10 puan öndeyiz. Verdiğimiz puanları telafi ediyoruz. Kötü bir dönem geçirdik. O dönemde psikolojik olarak neredeyse en aşağıdaydık. Şimdi çıkıştayız. Önemli maçlar var, iyi çalışıyoruz. Hala eksikler var. Eksikleri görüyoruz ve onların üzerine çalışmalar yapacağız. Takımın havası, performansı, enerjisi çok iyi” dedi.

İlgili Haberler

Haftanın hakemleri açıklandı

admin

İzmir TSYD’de şampiyon Ziraat Bankası

admin

Arkas’ın ilk rakibi Galatasaray

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası