Voleybol Plus

Manşet Dergisi’nin 181. sayısı çıktı

Türkiye’nin aylık yayınlanan tek voleybol dergisi Manşet Voleybolun Sesi Haziran 181. Sayısını buldu..

Ligler bitti sırada Sultanlar ve Efelerin Ulusal sınavları var.. Sultanlar eski adı Grand Prix yeni ismiyle “VNL” Voleybol Milletler Ligi” , , Efeler de Avrupa Altın Lig’de mücadele veriyor.. Dergimiz de de ağırlık ulusal maçlar ve tabii ki transferler..

Sultanlar “Voleybol Milletler Ligi”nde İlk maçlarında grupta namağlup Lider, Efeler Avrupa Altın Ligde 3’te 3 Yaptı, Vakıfbank’a 4 İletişim Ödülü

Meryem Boz ve Ogbogu Vakıfbank’ta, Eczacıbaşı VitrA’da Sırp Pasör Maja Yeniden , THY de Milli Takım Gururu , Ziraat Bankkart’ta Yine İtalyan Antrenör.. Ahmet Besler’in Vefatı üzdü. TRT’ye teşekkürler.. Bazı başlıklar böyle.

Enver Bağlarbaşı’nın genel yayın yönetmenliğinde hazırlanan Manşet Voleybolun Sesi dergisi Haziran sayısında yazarlarımız Alev Anakök’ün Ulusal takımlar analizi, Bülent Meriç’in de Ahmet besler Yazısı ilginizi çekecek. Orhan Utkan’ın Bulmacasını da keyifle çözeceksiniz.

İlgili Haberler

Halkbank detay çalışıyor

admin

Tijana Boskovic: Galatasaray haberlerini duymadım

admin

TEB, World Corporate Games’e damga vurdu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası