Voleybol Plus

Manavgat Bahçeşehir 3. Lig’de

Manavgat Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü, bu yıl Türkiye Voleybol Erkekler 3’üncü Ligi’nde mücadele edecek.

Manavgat Bahçeşehir Spor Kulübü Voleybol Takımı bu sezon Türkiye Voleybol Erkekler 3’üncü Ligi’ne çağrıldı. Manavgat Bahçeşehir Koleji kurucusu Turgut Aydın, okul sporlarında gösterdikleri başarıları bundan sonra profesyonel liglerde göstereceklerini dile getirdi. Manavgat Bahçeşehir Koleji olarak eğitimin yanı sıra sosyal ve sportif faaliyetlere de büyük önem verdiklerini dile getiren Turgut Aydın, “Öğrencilerimiz, her alanda en iyi şekilde yetiştirmeye çalışıyoruz” dedi.

Geçen yıl Antalya il şampiyonunun yanı sıra Denizli’deki bölgesel turnuvada birinciliğe ulaştıklarını hatırlatan Aydın, “Uşak’ta düzenlenen Türkiye finallerinde 2’nci olduk. Başarımızdan dolayı Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından 3’üncü Lig’e davet edildik. Manavgat Bahçeşehir Spor Kulübü olarak hem Manavgat’ı hem de Antalya’yı 3’üncü ligde temsil edeceğiz” diye konuştu.

Takımın 2 oyuncu hariç tamamının kendi öğrenci ve öğretmenlerinden oluştuğunu ifade eden Turgut Aydın, “Bu politikamız 3’üncü ligde de devam edecek. 2- 3 oyuncu transferiyle takımımızı güçlendireceğiz. Ayrıca takımımızda da çok başarılı sporcularımız var. Geçen yıl oyuncularımız Celil Eren ve Umut Kan Yıldız Erkekler Voleybol Milli Takımı’na çağrıldı” dedi.

Diğer taraftan Manavgat Bahçeşehir Spor Erkek Voleybol takımı Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu’nda Türkmenistan Genç Milli Takımı ile hazırlık karşılaşması yaptı. Maçı Manavgat Bahçeşehirspor 3-2 kazandı.

İlgili Haberler

Buse Çetin, Mert Kaan Sigorta’da

admin

Zeren Spor’un konuğu Ereğli Bld.

admin

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi’nde erteleme maçları oynandı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası