Voleybol Plus

Mamak protokolünden voleybol maçı

Mamak Kaymakamı Ziya Polat, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney öğrencilerle sahaya inerek beş setlik voleybol maçı yaptı.

Gençleri spora teşvik etmek ve özendirmek için Mamak protokolü eşofmanları giyerek öğrencilerle voleybol maçı yaptı. Cebeci Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Spor Salonunda düzenlenen voleybol maçına Mamak Kaymakamı Ziya Polat, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güneyde eşlik etti. Renkli görüntülere sahne olan maçı tribünlerden izleyen öğrenciler de tezahüratla destek verdi. Kaybedeni olmayan maçta dostluk kazandı.

SPORUN OLDUĞU YERDE SAĞLIK OLUR

Mamakın sportif anlamda altyapısının çok güçlü olduğunu ifade eden Kaymakam Polat, Futbolundan basketboluna, voleybolundan yüzmeye kadar birçok branş ilçemizde bulunuyor. Yeter ki faydalanmak isteyin. Sporun olduğu yerde sağlık olur, kaliteli bir yaşam olur dedi.

AMACIMIZ SPORA TEŞVİK ETMEK

Mamaklı gençleri spora yönlendirmek için böyle bir etkinlik düzenlediklerini kaydeden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Mamakta 9 yılda birçok spor yatırımını hizmete sunduk. Spor yaparak sağlıklı yaşama ulaşırız. Hem bedenen hem de ruhen gelişimde sporun etkisi çok büyük. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmanın en etkili yolu sporu teşvik etmek ve özendirmektir dedi.

İlgili Haberler

Selen Kafadar ile Gökhan Aşıcı evlendi

admin

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Filenin Efeleri’ni kutladı

admin

Oturarak Voleybol Milli Takımı’nda hedef Avrupa şampiyonluğu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası