Voleybol Plus

Lila Şengün ve Hilal Kocakara gelecek sezon A Takım’da

Fenerbahçe Opet, yeni sezon yapılanması kapsamında iki genç milli pasörü Lila Şengün ve Hilal Kocakara’yı A Takım’a çıkardıklarını açıkladı.

2 Mart 2002 tarihinde İstanbul’da doğan Lila Şengün, Fenerbahçe altyapısına 2011’de geldi. 14 kez milli formayı giyen Şengün, Küçük Kızlar İstanbul ve Türkiye birinciliği, Yıldız Kızlar Türkiye üçüncülüğü, Yıldız Kızlar Türkiye üçüncülüğü, 2018 U-17 Balkan Şampiyonası İkinciliği ve “En İyi Pasör” ödülü, 2018-2019 Yıldız Kızlar İstanbul birinciliği, 2018-2019 Yıldız Kızlar Türkiye birinciliği, 2019 EYOF U18 Genç Kız Milli Takımı üçüncülüğü gibi başarılar elde etti.

01.01.2002 doğumlu Hilal Kocakara’nın ise kariyerinde Küçük Kızlar İstabul ve Türkiye Şampiyonluğu, Küçük Kızlar Balkan Şampiyonluğu, Yıldız Kızlar İstanbul ve Türkiye,Yıldız Kızlar Balkan Şampiyonluğu, Yıldız Kızlar Avrupa altıncılığı,U17 Kızlar Avrupa Üçüncülüğü gibi dereceler bulunuyor.

İlgili Haberler

Lauren Carlini resmen THY’de

admin

Ayşegül Ulusoy, Bodrumspor’da

admin

Eylül Akarçeşme Nilüfer Belediyespor’da

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası