WordPress veritabanı hatası: [Table 'wphu_statistics_useronline' is marked as crashed and should be repaired]
DELETE FROM `wphu_statistics_useronline` WHERE timestamp < 1624028979

Lider Ziraat Bankası tam gaz – Voleybol Plus
Voleybol Plus

Lider Ziraat Bankası tam gaz

Ziraat Bankası, Efeler Ligi’nin 6. Haftasında MSK Urfa’nın konuğu oldu.GAP Arena’da oynanan karşılaşmayı Ziraat Bankası 3-0 kazandı. Karşılaşmanın setleri 14-25, 13-25, 16-25Ziraat Bankası lehine sonuçlandı.

Rakibi karşısında ilk sete Savani ve Kay Van Dijk’in etkili hücumları ile başlayan Ziraat Bankası ilk seti 25-14 almayı başardı. Rakibi karşısında rahat bir oyun sergileyen Başkent temsilcisi 2.seti de 25-13 alarak setlerde durumu 2-0’a getirdi. Urfa son sette rakibine karşı varlık göstermeye çalışsa da çabalar sonuçsuz kaldı. Ziraat Bankası’nın Hollandalı oyuncularının devreye girmesi ile Ziraat Bankası 3. Seti 25-16 alarak karşılaşmadan 3-0 galip ayrıldı ve 6. haftayı lider tamamladı.

MSK URFA-ZİRAAT BANKASI: 0-3
SETLER: 14-25, 13-25, 16-25
SÜRE: 70 dakika (26, 20, 24)
MSK URFA: Aslan Ekşi, Onur Kurt, Filip, Faik Yaz, Mehmet Almaz, Igor (Taha Sabah, Mert Tetik, Engin Özbek, Metin Durmuş, Murat Karakaya, Bünyamin Aslan, Kaan Susam)
ZİRAAT BANKASI: Cristian, Van Dijk, Emre Savaş, Cüneyt Dağcı, Ulaş Kıyak, Rauwerding (Ersin Durgut, Cameron, Burak Güngör, Vefa Yılmaz, Enaboifo, Koray Şahin, Serkan Kılıç, Volkan Done)
HAKEMLER: Ozan Çağı Sarıkaya, Yasin Okumuş

İlgili Haberler

Dresden 2017 takvimi yayınlandı

admin

Hüseyin Düzceler: Basit hatalar yapıyoruz

admin

Okan Böke: Akılcı bütçeler yapmalıyız

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası