Voleybol Plus

Kuzeyboru, maçlarını Aksaray’da oynayacak:

Sultanlar Ligi’nin yeni ekibi Kuzeyboru SK, 2020/2021 sezonunda maçlarını Aksaray’da oynayacağını açıkladı. Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

“Bilindiği üzere Sultanlar Liginde yer alacak takımımızın maçlarını yapacağı Aksaray Kapalı Spor Salonu eksiklikler bulunduğu gerekçesi ile TVF tarafından maç yapılamaz olarak rapor edilmişti.Sayın Valimiz Hamza Aydoğdu’nun yoğun girişimleri ve Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu bizzat yaptığı ikili görüşmeler neticesinde, salonumuz için gerekli finansmanın sağlandığını kamuoyu ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.Sezon başlangıç tarihi olan 12.09.2020 tarihinden önce TVF tarafından belirlenen tüm eksiklerin giderileceğini ve maçlarımızı Aksaray Kapalı Spor Salonu’nda oynayacağımızı kamuoyu ile paylaşırız.Büyük destekleri için Aksaray tanıtımıza büyük önem veren Sayın Aksaray Valimiz Hamza Aydoğdu olmak üzere Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Aslan Yıldız’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.”
Kuzeyboru Spor Kulübü

İlgili Haberler

İlk yarı finalist Hollanda oldu

admin

Eczacıbaşı avantajı kaptı!

admin

Roland Gergye resmen Galatasaray’da

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası