Voleybol Plus

Kurumlar voleybolda MKE Pirinç Fabrikası farkı

Kırıkkale’de, Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürlüğü tarafından ‘Koşabiliyorken Koş’ projesi kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelin spor yapmalarını sağlamak, kurumlar arası diyalogu geliştirmek amacıyla bu yıl beşincisi düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma Kurumlar Arası Valilik Voleybol Turnuvası’nda 16 takım mücadele etti. Turnuva sonunda MKE Pirinç Fabrikası birinci, MKE Destek Tesisleri ikinci, Milli Eğitim Müdürlüğü üçüncü, Özel ABC Eğitim Kurumu ise dördüncü oldu. 

15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma Kurumlar Arası Valilik Voleybol Turnuvası’nda yapılan müsabakalar kıran kırana ve çekişmeli geçti. Turnuva sonunda bir konuşma yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü, “Unutmayacağız, Unutturmayacağız sloganı ile yola çıkarak, Geleneksel Kurumlar Arası Valilik Kupası Voleybol müsabakalarının adını ’15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma 5. Kurumlar Arası Valilik Kupası Voleybol Müsabakaları’ olarak değiştirdik. 16 takım 192 sporcunun mücadele ettiği  kurumlar arası valilik voleybol turnuvası yaklaşık 3 hafta sürdü. Turnuva sonucunda dereceye giren takımları tebrik ederim.  Kurumumuz, değişik spor branşlarında 38 antrenörümüzle hizmet vermektedir. Amacımız, kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan personelin spor yapmalarını sağlamak hem de bu turnuva sayesinde kurumlar arası diyalogu ve iletişimi daha etkin bir biçimde geliştirmektir” dedi.

İlgili Haberler

Bursa BŞ’den özel ziyaret

admin

VakıfBank, Pınar Eren Atasever’e teşekkür etti

admin

Ulaş Kıyak: Biz şanslı tarafız

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası