Voleybol Plus

Kepez’e milli takviye

Kepez Belediyespor’da, Voleybol Genel Koordinatörlük görevine Süleyman Akay getirildi.

Kepez Belediyespor, Voleybol Genel Koordinatörlük görevine, kariyerinde birçok başarı elde eden ve milli takımlarda görev yapan Süleyman Akay’ı getirdi. Süleyman Akay, voleybol antrenörlük kariyerine Antalya DSİ spor kulübünde antrenör-oyuncu olarak başladı. Birçok altyapı çalışmalarında aktif görev yapan Akay, pek çok oyuncunun eğitiminde rol oynadı. 2003 yılında Akdeniz Üniversitesi Spor Kulübü’nde voleybol altyapı çalışmalarına başlayan Akay, bu süre içerisinde bayan takımlarıyla yapmış olduğu çalışmalar sonunda yaş grubu, yıldız ve genç kadınlarda şampiyonluklar yaşadı. Süleyman Akay, Akdeniz Üniversitesi’nde voleybol antrenörlüğü görevini hala sürdürüyor.

Milli takımlar tecrübesi bulunan Akay, 2007-2010 yılları arasında milli takımlarda altyapı çalışmaları programı içinde il karmalarında koordinatörlük yaptı. Daha önce Kepez Belediyespor’da görev yapan Akay, “Antalya’nın en büyük ilçesi olan Kepez Belediyesi’nde çalışmalarımı yarım bırakmıştım. Burada 2 yıl çalıştım ve bir voleybol ordusu bırakarak ayrılmıştım. Şimdi yeniden burada olmaktan çok mutluyum” dedi.

İlgili Haberler

TVF Kadınlar 1. Ligi’nde 9. Hafta başladı

admin

Arhavi Bld., Palandöken maçıyla 2. yarıya başlıyor

admin

Manavgat’tan Milas’a geçit yok

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası