Voleybol Plus

Karşıyaka’da Marina Tumas sıkıntısı devam ediyor

Ağır borç yüküyle futbol, basketbol, voleybol, yelken, tenis gibi birçok branşta ayakta kalmaya çalışan Karşıyaka’da Kadınlar Voleybol 1’inci Ligi A Grubu’nda 5 yıl önce yeşil-kırmızılı formayı giyen Marina Tumas’ın alacağı halen baş ağrıtıyor. 2014-15 sezonunda Vural Budak’ın şube başkanlığında filede iddialı bir kadro kuran Karşıyaka’nın sözleşme imzaladığı 2 yabancıdan 80 bin Dolar yıllık ücret karşılığı anlaşılan Tumas, kalan 33 bin Dolar alacağı nedeniyle kulübe icra gönderdi.

İstanbul 13’üncü İcra Müdürlüğü, ilamsız icra takibinde kulüpten oyuncuya 33 bin Dolar alacak ve 6 bin 600 Dolar faizin masraflarla birlikte 7 gün içinde ödenmesini istedi. Müdürlük, ödeme yapılmaz veya itiraz hakkı kullanılmazsa kulübe cebri icra uygulanacağını duyurdu. Tumas ve o yıl yine 70 bin Dolar ücretle anlaşılan Alssya Safronova’nın 46 bin TL’ye özel koleje yazdırılan 2 çocuğunun ödenmeyen eğitim bedelleriyle de ilgili yıllarca başı ağrıyan Karşıyaka’da yönetim sorunu geçen sezon okulla anlaşıp çözmüştü.

İlgili Haberler

Sercan Abanoz: Elimizden geleni yapıp, Efeler Ligi’ne yükselmek istiyoruz

admin

Buse Serbest Edremit Bld.’de

admin

Arkas derbide Rota Koleji ile karşılaşacak

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası