Voleybol Plus

Karşıyaka Bld.’si çalışanları için voleybol turnuvası

İzmir’de, belediye personeli arasında birlik ve dayanışma duygusunu geliştirmek ve sportif faaliyetleri özendirmek için kurum içi çalışmalar yürüten Karşıyaka Belediyesi, Birimlerarası Voleybol Turnuvası düzenledi.

Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda başlayan turnuva, çift devreli lig usulü gerçekleştirilecek. 20 Eylül’de başlayan müsabakalar, 12 Ekim’deki final maçı ile son bulacak. Onlarca çalışanın katıldığı turnuvada, ilk maçlar çekişmeli geçti. Bu kez ‘filede’ ter döken belediye çalışanları, profesyonel voleybolcuları aratmazken, tribünleri dolduran mesai arkadaşları da desteklerini eksik etmedi. Turnuva sayesinde, hem birimler arasında dayanışma ve arkadaşlık duygularının geliştirilmesi hedeflendi hem de sportif faaliyetlerin özendirilmesi amaçlandı.

SPORA TAM DESTEK

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Sporun her branşını destekleyen ve bünyesindeki branş sayısını 2 yılda 17’ye yükselten bir belediyeyiz. Çalışanlarımızın moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak için de özel turnuvalar düzenliyoruz. Her alanda ve her branşta sporu desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

İlgili Haberler

Kurtaran Mumcu’dan sevindiren haber

admin

Macris Carneiro: Bir ailedeymiş gibi hissediyorum

admin

TVF, “Kadın”da Karar Kıldı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası