Voleybol Plus

Karespor 2. yılında şampiyon oldu

İki yıl önce “Bir Hayalim Var” sloganı ile kurulan Karespor, küçük bayanlar voleybolda 16 takım arasından şampiyonluğa ulaşmanın sevincini yaşıyor.

Karespor Koordinatörü Ümit Adaş, “Kulübümüz 2 yıl önce kurulmuş olmasına rağmen faaliyetlerimiz 4 yıl önce başlamıştı. Çocuklarımızı teknoloji bağımlılığı ve kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak, sporu yaygınlaştırmak ve sportif yeteneği olan çocuklarımızı ulusal ve uluslar arası yarışmacı hale getirmek parolasıyla çalışmalara başladık. Sporda başarılı ülkelerin yaygın olarak kullanmakta olduğu Uzun Süreli Sporcu Gelişim Modeli’ni kendi koşullarımıza uyarlayarak yol haritamızı belirledik. Düzen içerisinde sporcularımızın gelişimlerini takip etmeye gayret ediyoruz. Çalışmalarımızın ilk meyvelerini de şampiyon olarak almaya başladığımızı düşünüyoruz” dedi.

Adana Karespor Kulübü’nün Beden Eğitimi Öğretmenleri ve Eğitimciler tarafından kurulduğunu ifade eden Koordinatör Ümit Adaş şöyle konuştu”Önceliğimiz eğitim. İyi bir eğitimle kulübümüz ikinci yılında şmpiyon bir takım yetiştirdi. Öncelikli hedefimiz Ulusal ligler ve Milli takımlarımız için sporcu yetiştirmektir. Tüm sporcu, sporcu adayı öğrencilerimiz ve bize en kıymetlilerini teslim eden ailelerine en candan teşekkürlerimizi sunarız. Adana şampiyonu olan voleybol takımımızla önce gruplarda, ardından da Türkiye finallerinde Adana’yı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz.”

İlgili Haberler

Aliağa’nın mini voleybolcuları başarılarına yenisini ekledi

admin

Serik’te voleybol turnuvaları tamamlandı

admin

Ankara’da Ziraat Bankası rüzgarı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası