Voleybol Plus

Karayolları’nda teknik ekip değişmedi

Sultanlar Ligi ekiplerinden Karayolları, yeni sezonda da mevcut teknik ekibi ile yola devam ediyor. Başkent ekibinde baş antrenör Hüseyin Doğanyüz, yardımcı antrenör Ali Gönencan, kondisyoner Sadık Şatıroğlu, istatistik antrenörü Mehmet Sönmez birlikte 4.sezonunu geçirecek.

Hüseyin Doğanyüz kimdir?
Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun olmuştur. Voleybol hayatı, TED Ankara Koleji’nde başlamış, bir dönem Karşıyaka’da olmak üzere tamamı Ankara’da geçmiştir. Milli takımların her kademesinde görev yapıp birçok başarıya ortak olmuş. Vakıfbank’ta yardımcı antrenör olarak Avrupa ikinciliği, sayısız Türkiye şampiyonlukları yaşamış ve 2016’da Özel Ayşe Abla Koleji ile ISF Dünya Şampiyonluğu, TOKİ Voleybol Takımı ile Türkiye Ligi ikinciliği yaşamıştır. Karayolları’nın 2017-2018 sezonunda Sultanlar Ligi’ne terfiinde baş antrenörlük yapmıştır.

Sadık Şatıroğlu kimdir?
Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Spor Bilimleri ve Antrenörlük Bölümü’nden mezun oldu. 5 yıldır Karayolları’nda çalışıyor. Aynı zamanda Karayolları voleybol takımının altyapısında bulunan küçük, yıldız, genç takımlarının da kondisyonerliğini sürdürmektedir.

Ali Gönencan kimdir?
Uzun yıllar sporculuk hayatına devam etmiş. Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2016 yılında Karayolları ekibine dahil olmuş. A takımında yardımcı ve alan antrenörlüğü yapmaktadır.

Mehmet Sönmez kimdir?
Voleybol hayatında sırasıyla; Hatay TEDAŞ Spor, TVF Spor Lisesi, Alanya Belediyespor’da oynamış ve birçok kez milli takım forması giymiştir. Akdeniz Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun olmuştur.

 

İlgili Haberler

Naz Aydemir Akyol: Tamam mı, devam mı maçları daha zor oluyor

admin

Dev maçın saati değişti

admin

Boskovic: Birbirimize yardım ettiğimiz için mutluyum

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası