Voleybol Plus

Kadıköy Belediyesi Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda ilk gün tamamlandı

Kadıköy Belediyesi tarafından Kadıköy Kalamış Atatürk Parkı içindeki Plaj Voleybolu Kortları’nda gerçekleştirilen Kadıköy Belediyesi Plaj Voleybolu Turnuvası’nda ilk gün tamamlandı.

Bir Ahmet Şimşir organizasyonu olan turnuva, HDI Sigorta ana sponsorluğunda, Red Bull ve Özlem Kristal’in değerli katkıları ile hayata geçen projenin basın sponsoru olarak da KRT TV, canlı yayın röportajları ile turnuvanın Türkiye’nin her yerine ulaşmasını sağlarken, Pal Station Radyo DJ’leri de müzikleriyle coşku veriyor.

Plaj Voleybolunun sesi, İlker Çeteci’nin eşsiz sunumu ile üç gün sürecek olan Kadıköy Belediyesi Plaj Voleybolu Turnuvası’nın ilk gününde U21 Erkek, U20 Kadın ve Veteranlar kategorilerinde grup maçları oynandı.

Günün maçlarında alınan sonuçlar şöyle:

U20 KIZLAR
A Grubu
Bensu/Ilgın 2-0 Irmak/Alev (21-18, 21-15)
Öykü/Ceyda 2-0 Sudenaz/İrem (21-9, 21-9)
Irmak/Alev 0-2 Öykü/Ceyda (12-21, 11-21)
Sudenaz/İrem 2-1 Bensu/Ilgın (10-21, 21-18, 15-11)
Bensu/Ilgın 0-2 Öykü/Ceyda (6-21, 5-21)
Sudenaz/İrem 2-0 Irmak/Alev (21-18, 21-11)

B Grubu
Sinem/Selen 0-2 Derin/Eylül (20-22, 9-20)
Nehir/Yağmur 0-2 Göksu/Ayşe (7-21, 8-21)
Nehir/Yağmur 2-0 Derin/Eylül (21-10, 21-3)
Göksu/Ayşe 2-1 Sinem/Selen (21-19, 18-21, 16-14)
Sinem/Selen 2-0 Nehir/Yağmur (21-10, 21-8)
Göksu/Ayşe 0-2 Derin/Eylül (9-21, 9-21)

U21 ERKEKLER

Deniz/Efe 2-0 Baran/Mert (21-8, 21-19)
Halis/Ozan 2-0 Yiğit/Berk (21-11, 21-13)
Atacan/Barış 1-2 Nurullah/Onurcan (21-16, 9-21, 7-15)
Doruk/Oktay 2-0 Taha/Arda (21-13, 21-19)
İbrahim/Ekber 0-2 Yankı/Emir (14-21, 19-21)
Deniz/Efe 2-0 Mert/Baran (21-8, 21-19)
Erkan/Eyyüb 2-0 Kubilay/Ertuğrul (21-13, 21-12)
Tarık/Can 1-2 Kürşat/Samet (21-18, 10-21, 10-15)
Furkan/Burak 2-0 Kamil/Onur (21-14, 21-5)
Kamil/Onur 0-2 Arda/Taha (7-21, 10-21)
Tarık/Can 2-0 Kubilay/Ertuğrul (21-17, 22-20)
Atakan/Barış 2-0 Mert/Baran ( 21-12, 21-13)
Yiğit/Berk 2-0 Ekber/İbrahim (21-7, 21-12)

VETERANLAR

A Grubu
Hasan-Adil-Medine 2-0 Altan-İlker-Öykü (21-12, 21-7)
Kemal-Akif-Deniz 0-2 Hasan-Adil-Medine (8-21, 18-21)
Altan-İlker-Öykü 0-2 Kemal-Akif-Deniz (8-21, 11-21)

B Grubu
Hakan-Yıldırım-Menice 0-2 Zafer-Bülent-İrem (Hükmen)
Mustafa-Kamil-Olcay 0-2 Hakan-Yıldırım-Menice (10-21, 15-21)
Zafer-Bülent-İrem 2-0 Mustafa-Kamil-Olcay (21-16, 21-9)

C Grubu
Burak-Ahmet-Özkan 2-0 Vildan-Alaattin-Ahmet (21-11, 21-11)
Elif-Alper-Muzaffer 0-2 Burcu-Ahmet-Özkan (17-21, 18-21)
Vildan-Alaattin-Ahmet 1-2 Elif-Alper-Muzaffer (21-18, 13-21, 7-15)

18 Ağustos Pazar günü oynanacak Yarı Final, Üçüncülük ve Final maçları ile sona erecek olan Kadıköy Belediyesi Plaj Voleybolu Turnuvası’nın ikinci gününde 17 Ağustos Cumartesi günü 2.grup maçları ile Çeyrek Final maçları oynanacak.

İlgili Haberler

Flier, plajdaki ilk maçında galip

FIVB Plaj Dünya Turu 1 Yıldızlı Samsun Etabı başladı

Murat Yücekök

Moskova GS’de erkeklerde zafer Losiak/Kantor’un

Murat Mert Yücekök

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası