Voleybol Plus

Jurij Gladyr: “Çok iyi oyunculardan kurulu bir takımız”

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı’nın yeni transferlerinden Jurij Gladyr’ı ailesiyle birlikte bu ayki Fenerbahçe Dergisi’ne konuk oldu.

Röportajdan derlenen dipnotlar ve spotlar şöyle:

– Çok iyi oyunculardan kurulu bir takımız. Soyunma odasındaki arkadaşlık çok güzel. Kimyamız çok iyi tuttu. Antrenmanlarda da iyi çalışıyoruz. Birkaç şanssız mağlubiyet aldık ama antrenmanlarda yaptıklarımızı tam anlamıyla maçlara yansıtabilirsek çok daha iyi sonuçlara imza atacağız. Tüm ekip çok iyi.

– Çok fazla Şampiyonlar Ligi maçı oynadım. Bir defa da Final Four oynadım. Çok iyi takımların ve çok iyi oyuncuların olduğu çok önemli bir turnuva. Bu turnuvada yer almak herkes için harika bir tecrübe olacaktır. Çok farklı bir seviye. Şu anda bir şanstan bahsetmek pek mümkün değil ama en iyi performansımızı sahaya yansıtıp gruplara yükselmeye çalışacağız. İlk hedefimiz bu turu geçmek.

– Burada voleybolcular olarak kulübümüz adına mücadele veriyor ve her maçımızda bu mücadelemizi geliştirmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tüm taraftarlarımızı kalabalık gruplar halinde bizi desteklemeye bekliyoruz.

– Ukraynalı oyuncumuz Jurij, fırsat buldukça İstanbul’un tadını; eşi Marina, kızı Daria ve köpekleri Tyson ile birlikte çıkarıyor.

İlgili Haberler

İlk raunt Ziraat Bankkart’ın

admin

Arkas’ın Kanada aşkı

admin

İnegöl’de Özer takımdan ayrıldı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası