Voleybol Plus

İzmir’de küçük voleybolculara malzeme yardımı

İzmir genelinde düzenlenen okullararası voleybol şampiyonasında küçük erkekler kategorisinde ikincilik kupasını kazanan Gültepe Ortaokulu öğrencilerine Konak Belediyesi tarafından spor malzemesi yardımı yapıldı.

Gültepe Ortaokulu voleybol takımı oyuncuları geçtiğimiz haftalarda Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ı makamında ziyaret etmiş, görüşmede yeni forma ve spor malzemesi taleplerini dile getirilmişti. Turnuva boyunca okul takımının tüm ulaşım ihtiyaçlarını ücretsiz karşılayan, takımı maçlara kolay gidip gelmesi için otobüs tahsis eden Konak Belediyesi gelen bu talebi de geri çevirmedi.

Ziyaretin ardından Spor Müdürlüğü’ne gerekli talimatı veren Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş sadece voleybol takımının değil okulun futbol, hentbol ve basketbol takımlarının da tüm malzeme ihtiyacının karşılanmasını sağladı. Öğrencilerin top, forma, spor ayakkabı ve eşofmandan oluşan malzemeleri Gültepe Ortaokulu’nu ziyaret eden Başkan Pekdaş tarafından bizzat elden teslim edildi. Okul Müdürü Tuncay Demirel ve öğrenciler tarafından karşılanan Başkan Pekdaş, şampiyon sporcuları bir kez daha kutlayarak, “Siz yeter ki başarılı olun. Biz her zaman arkanızdayız” diyerek destek sözünü yineledi. Zor şartlara ve kısıtlı imkanlara rağmen sporda önemli başarılara imza atan öğrenciler teşekkürlerini sevinç içinde Başkan Pekdaş’a sarılarak gösterdi.

Okulda toplam 130 öğrencinin voleybol oynadığını dile getiren Okul Müdürü Tuncay Demirel, pek çok imkana sahip kolejlere karşı başarılı maçlar çıkardıklarını söyledi. Konak Belediyesi’nin verdiği yeni spor malzemeleriyle güçlerine güç kattıklarını ifade eden Beden Eğitimi Öğretmenleri Mete Taş da, bu destekle mayıs ayında gerçekleştirilecek Türkiye Şampiyonası yarı finallerinde en iyi dereceyi alacaklarını söyledi. Ziyarette Başkan Pekdaş, öğrencilerin antrenmanlarını yaptığı okul bahçesinin de Fen İşleri Müdürlüğü tarafından voleybol oynamaya uygun hale getirileceğinin haberini verdi. Ziyaret sonunda Gültepe Ortaokulu Müdürü Tuncay Demirel Başkan Pekdaş’a desteklerinden ötürü teşekkür etti.

İlgili Haberler

Eczacıbaşı’ndan son 10 yılın en güzel 10 fotoğrafı

admin

TVF’den Karlıova’ya malzeme desteği

admin

Galatasaray’da Umut Çakır, Muzaffer ve Onurcan’dan açıklamalar

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası