Voleybol Plus

İVK antrenörünü buldu

Bu sezon önceki yıllarda olduğu gibi Erkekler Bölgesel ligde oynayacak ve iki sene önce tek mağlubiyetle kaçırdığı 2.lige çıkmak için iyi bir ekip kurmak isteyen İstanbul Voleybol ilk olarak antrenörüyle anlaştı.

1994 doğumlu 3.Kademe antrenör belgesine sahip genç antrenör Serkan Uslu bu sezon İstanbul Voleybol’un baş antrenörlüğünü yapacak.

Serkan, 2006 yılında Arçelik'te voleybola başladı.Ardından 2013 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazanıp,2017 aynı okulda Voleybol uzmanlık derslerinde görev aldıktan sonra kısa bir süre askerlik görevini yapmadan önce Balkan Yeşilbağlar spor kulübünde çalıştıktan sonra yedek subay olarak askerliğini geçtiğimiz günlerde tamamladı.

Kulüp başkanı Nüket Yolaçt; “Geçen sezon istediğimiz dereceyi maalesef elde edemedik finallere kalamadık bir sezon önce ise İstanbul'da şampiyon olup finallere kalmış bir mağlubiyetle 2.ligi kaçırmıştık bu sezon önce tekrar finallere kalmak ardında hedeflediğimiz 2.lige çılmak istiyoruz bu
doğrultuda hem 3.kademe belgesi olan hem de genç hırslı bir antrenör arkadaşla anlaştık, uyumlu sporcularla da eksik bölgelerimizi takviye edip iyi bir takım yapmak istiyoruz” dedi.

İlgili Haberler

Arhavi deplasmandan galibiyetle dönüyor

admin

M.E. Marmara Akademi sezona galibiyetle başladı

admin

Alaşehir doludizgin

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası