Voleybol Plus

İVK 10 yaşında

12 Temmuz 2010 tarihinde kurulan kulüp voleybol,plaj voleybolu ve okçuluk branşlarında faaliyet gösteriyor.

Kulüp 10 senede bu üç branşta 6 İstanbul Şampiyonluğu, 4 İstanbul ikinciliği, 3 İstanbul üçüncülüğü, 4 İstanbul dördüncülüğü dereceler elde eden kulüp 2 Türkiye ikinciliği,3 Türkiye beşinciliği ve 1 kez de Türkiye dokuzunculuğu dereceleri elde etti.

Kulüp sportif faaliyetleri dışında Soma Faciası sonrası anma ve yardım kampanyası düzenlemiş,8 Köy okuluna Spor Malzemesi desteği sağlayıp küçük kardeşlerimizi sevindirmişti.

Son olarak Siirtli atıl araç lastikleri ile yakınındaki boş arazide oluşturdukları voleybol sahasında maç yapan Siirtli çocukların fotoğrafına kayıtsız kalmamıştı.

Kulüp başkanı Nüket Yolaç kulübün yeni yaşıyla ilgili şunları söyledi.”10.yaşını kutladığımız kulübümüz, bu on senede marka tescilini yaptırmış ilk voleybol kulüplerinden oldu ayrıca imkanlarımız doğrultusunda her sosyal sorumluluk projesinin içinde yer almaya çalıştık. Sportif anlamda başarılı günler heyecanlı maçlar ve turnuvalar oynadık şimdi yeni bir dönem başlıyor,özellikle kulübümüz için ikinci evreye geçtiğimiz bir dönem olmasını amaçlıyoruz. Özellikle sportif başarı için yakın zamanda büyük yenilikler ve gelişmeler yaşanacağının müjdesini verebilirim umarım İstanbul Voleybol yeni yaşında sadece yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle değil sportif faaliyetleri ve başarılarıyla anılacak bir kulüp haline gelecek inşallah “ diyerek sözlerini tamamladı.

10.yıl videosunu izlemek için: https://youtu.be/zN97z4afElQ

İlgili Haberler

6. TSYD İzmir Voleybol Turnuvası başladı

admin

CEV Hukuk Komisyonu’nda bir Türk: İsmail Coşkun

admin

Her sabah “şampiyonluğa uyanarak” hedefe ulaştılar

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası