Voleybol Plus

Isabelle Haak’tan Paola Egonu cevabı

Vakıfbank kadrosunda 2019’da takıma katılan ve şampiyonluklarda önemli pay sahibi olan Isabella Haak İtalyan ekibi Imoco Volley’e transfer olmuştu. Haak basın toplantısında açıklamalar yaptı. 

VakıfBank ve Imoco arasında çekişme olacak

Haak ”VakıfBank ve Imoco’nun arasındaki çekişme çok kuvvetli. Bu çekişmenin Imoco tarafında yer almak da çok güzel olacak. Bu sezon güçlü bir takımımız var. Sezon içinde ne olacağını göreceğiz ama VakıfBank’a karşı en iyi şekilde oynayacağız.”

Paola Egonu’yla rekabet

Paola Egonu’yla bir rekabet var mı? sorusuna Haak ”Aramızda bir yarış olduğunu düşünmüyorum. Bizim jenerasyonumuzda çok iyi oyuncular var. Ben bir kıyaslama yapmıyorum ama insanlar konuşuyor. Her zaman isimlerimiz karşılaştırılacaktır ama bu benim için bir yarış değil.” dedi.

Yeniden CEV Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak istiyorum

Hedefleri konusunda ise Haak “CEV Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak hayatımın en önemli hedeflerinden biriydi. Bunu da başardım. Şimdi yeni bir sayfa açıyorum. Imoco’yla da bu başarıyı kazanmak en büyük isteğim olacak.” dedi. 

İlgili Haberler

Beşiktaş Ayos, yeni sezon hazırlıklarına başladı

admin

Bir günde kazanılmıyor parayla da olmuyor

admin

Tarım işçisi kız öğrencilerden şampiyon yetiştirdi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası