Voleybol Plus

Instagram’da Takip Edilesi 10 Voleybol Hesabı

Boş vakitlerimizin çoğunu sosyal medya hesaplarımızda gezinerek geçiriyoruz. Hepiniz biraz enteresan ve ilgi çekici şeyler görmek istiyoruz haliyle… Sosyal medyanın en popüler platformlarından biri olan Instagram’da belki de gözünüzden kaçan bazı kullanıcılar vardır düşüncesiyle, takip etmekten keyif alabileceğinizi düşündüğümüz voleybolla alakalı 10 Instagram hesabını sizin için derledik.

1-TVF (@tvforgtr)
Türkiye Voleybol Federasyonu’nun resmi hesabı. Ülkemizin en başarılı takım sporu olma özelliğini elinde bulunduran Voleybol Federasyonu’nun hesabından kurumsal haberlerin yanı sıra, plaj voleybolu, kar voleybolu, temsilcilerimizin Avrupa Kupaları’ndaki sınavlarından ve Milli Takımlarıma ait en çarpıcı, en özel haberlere, fotoğraflara ve videolara erişmek mümkün.

2-CEV (@cevolleyball)
Avrupa Voleybol Konfederasyonu’nun resmi hesabı. Uluslararası ve kulüpler düzeyinde organizasyonlar düzenleyen CEV’in sayfasında Şampiyonlar Ligi, Avrupa Şampiyonaları, Plaj Voleybolu, Kar Voleybolu gibi birçok farklı organizasyonla ilgili fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.

3-FIVB (@fivbvolleyball)
Uluslararası Voleybol Federasyonu’nun resmi hesabı. Dünyanın her yerinde voleybolun gelişmesini sağlamak, uluslararası yarışmalar düzenlemek olan FIVB’nin sayfasında ise; Dünya Şampiyonaları, Dünya Kupası, Milletler Ligi gibi birçok önemli farklı organizasyondan paylaşımı bulabilirsiniz.

4-FENERBAHÇE (@fbvoleybol)
Türk sporunun asırlık çınarlarından biri olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün erkek ve kadın voleybol takımlarına ait resmi hesabı. Fenerbahçe Kadın ve Erkek Voleybol Takımları’na ait birçok fotoğraf, video ve storylere bu hesaptan erişebilirsiniz.

5-GALATASARAY (@gsvoleybol1905)
Türk sporunun bir diğer asırlık çınarı olan Galatasaray Spor Kulübü’nün erkek ve kadın voleybol takımlarına ait resmi hesabı. Galatasaray Erkek ve Kadın Voleybol Takımları’na ait birçok farklı içeriği bulabilirsiniz.

6-ECZACIBAŞI (@eczacibasisporkulubu)
Türk voleybolunun en köklü kulüplerinden biri olan Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün Kadın Voleybol Takımı’na ait resmi hesabı. Türk voleybolunun lokomotiflerinden biri olan Eczacıbaşı VitrA’nın hesabında birçok farklı içeriğin yanı sıra güncel olarak antrenmanlar, karşılaşmalardan fotoğraf, video ve storyleri görebilirsiniz.

7-VAKIFBANK (@vakifbanksk)
Türk voleybolunun bir diğer köklü kulüplerinden olan VakıfBank Spor Kulübü’nün Kadın Voleybol Takımı’na ait resmi hesabı. VakıfBank’ın hesabında birçok farklı içeriğin yanı sıra güncel olarak antrenmanlar, karşılaşmalardan fotoğraf, video ve storyleri görebilirsiniz.

8-SULTANLAR LİGİ (@sultanlarligi)
Kadınlarda dünyanın en iyi ligi olarak kabul edilen ve gösterilen Vestel Venus Sultanlar Ligi’nin resmi hesabı. Ligde mücadele eden takımlara ait birçok fotoğraf ve videonun yanı sıra ligde oynanan karşılaşmadan da fotoğraflara da bu hesaptan erişebilirsiniz.

9-EFELER LİGİ (@efelerligi)
Avrupa’nın ve dünyanın en önemli liglerinden biri olan Efeler Ligi’nin resmi hesabı. Ligde mücadele eden takımlara ait birçok fotoğraf ve videonun yanı sıra ligde oynanan karşılaşmadan da fotoğraflara da bu hesaptan erişebilirsiniz.

10-LEGAVOLLEYFEMMINILE (@legavolleyfemminile)
İtalya Kadınlar Voleybol Ligi’nin resmi hesabı. Ligde mücadele eden takımlara ait birçok fotoğraf ve videonun yanı sıra ligde oynanan karşılaşmadan da fotoğraflara da bu hesaptan erişebilirsiniz.

İlgili Haberler

Arinze Kelvin Nwachukwu: Ayakkabıcı çırağıydım voleybolcu oldum

admin

Tüm yaş gruplarında tek şampiyon VakıfBank

admin

Türkiye Voleybol Ligleri’nin Kura Çekim Tarihleri Belli Oldu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası