Voleybol Plus

İBB Kulüp Başkanı Fatih Keleş, kadın takımıyla buluştu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Fatih Keleş, Kadın Voleybol Takımı ile bir araya geldi.

İBB Cebeci Spor Kompleksi’nde gerçekleşen buluşmada başkan Fatih Keleş’in yanı sıra İstanbul BBSK Genel Sekreteri Erdem Aslanoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Edin, Voleybol Kadın A Takımı antrenörleri ve sporcuları yer aldı.

BAŞKAN KELEŞ: KADIN VOLEYBOLUNU ÇOK ÖNEMSİYORUZ, SEVİYORUZ VE DESTEKLİYORUZ

Kadın voleyboluna çok önem verdiklerini belirten başkan Fatih Keleş, “Kadın voleybolunu çok önemsiyoruz, seviyoruz ve destekliyoruz. Asla geri adım atmayacağız. Elimizden gelen tüm imkanları sporcularımızla buluşturma gayreti içinde olacağız. Bizim spora bakışımız bu yönde” dedi.

“Voleybolunuzu keyif alarak oynayın” diyen Başkan Keleş, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sizden üst lige çıkın, 3-0 kazanın beklentimiz yok. Türk sporuna verimli olabilecek konumlarda olun istiyoruz. Oynadığınız voleyboldan mutlu olun, keyif alarak oynayın. Kesinlikle iyi bir takım olun. Sizin sporunuzu geliştirmek adına tüm imkanları sizlerin ayağına serelim istiyoruz. Bu takımı çok daha iyi yerlerde olmasını istiyoruz. Aranızdan sporcuların milli takımda olmasını çok isterim. Tüm hedefim bu.”

ASLANOĞLU: KADIN VOLEYBOLUNUN BU KULÜPTE DAHA DEĞERLİ OLMASINI İSTİYORUZ

Yönetim Kurulu üyeSİ İbrahim Edin, kadın voleybolunda üst liglere çıkmak istediklerini belirtirken Genel Sekreterimiz Erdem Aslanoğlu ise, “Kadın voleybolunun bu kulüpte daha değerli olmasını istiyoruz. Daha yukarılara çıkacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

ANTRENÖR BERBER: HEDEFİMİZ ÖNÜMÜZDEKi YIL LİGE ÇIKMAK

Kadın Voleybol Takımı A Takımı Antrenörü Erdim Berber ise, Avrupa’da sayılı tesislerden birine sahip olduklarının altını çizerek, “Burada sporcu yetiştirmemek mümkün olamaz. Her türlü imkanımız bulunuyor. Bu seneyi geçiş dönemi olarak görüyoruz. Hedefimiz önümüzdeki sene lige çıkmak” ifadelerini kullandı.

KAPTAN DEĞİRMENCİOĞLU: HER ŞEY ÇOK DAHA GÜZEL OLDU

Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Seda Değirmencioğlu ise, “Yeni yönetim ile birlikte her şey çok daha güzel oldu. Her şey bambaşka bir boyuta geçti. Başkanımıza ve yönetimimize teşekkür ediyoruz. Daha iyi olacağımıza inanıyoruz” dedi.

İlgili Haberler

Karşıyaka play-off’u garantiledi

admin

Müge Ocakçı’ya sürpriz doğum günü

admin

5 sette gülen Sigorta Shop Kalecik Bld.

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası