Voleybol Plus

‘Hepimiz Aynı Takımdayız/Türk Voleybolu’nun 60 Yılı’ Belgeseli, 10 Mart’ta TRT SPOR’da

Türkiye Voleybol Federasyonu, 60 yıllık tarihi ve sürdürebilir başarılar ile geride bıraktığı 60. Kuruluş yıldönümünü, tasarlanan yeni logosu ve bestelenen marşının ardından özel bir belgesel ile taçlandırıyor.

Ülkemize 60 yıldır altın değerinde başarılar ve şampiyonluklar kazandıran voleybolun tek, daim ve gerçek hamisi Türkiye Voleybol Federasyonu, Türk voleyboluna kalıcı eserler bırakmak amacıyla 60. Kuruluş yılına özel ve kıymetli bir arşiv çalışması olacak eseri kamuoyunun bilgisine sunuyor.

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun 60. Kuruluş yıldönümü anısına hazırlanan ve voleybol ailesinin 60 yıllık yolculuğunun ele alındığı, bugüne kadar elde ettiği başarıları içeren özel görüntülerin yer aldığı “Hepimiz Aynı Takımdayız / Türk Voleybolu’nun 60 Yılı” isimli belgesel filminin ilk gösterimi, 10 Mart 2019, Pazar günü, saat 10.00’da, Vestel’in katkılarıyla Türk voleybolunun dostu TRT SPOR ekranlarında olacak.

Özgün müziklerini Evren Karakul’un bestelediği, yapımcılığını FilmDeney’in, yönetmenliğini ise Gökçe Kaan Demirkıran’ın yaptığı Hepimiz Aynı Takımdayız / Türk Voleybolu’nun 60 Yılı belgesel filminde; Türkiye’de voleybolun gelişim hikayesinin yanı sıra Türkiye Voleybol Federasyonu’nun tüm Başkanları, spor ve iş dünyasının önemli isimleri, eski ve faal voleybolcular olmak üzere 44 birbirinden değerli isim ile yapılan söyleşiler yer alıyor.

25 saat süren görüntü çekimlerin ardından tamamlanan ve Türk voleyboluna adını altın harflerle yazdırmış isimlerin dolu hikayelerini sinematografik bir şekilde ele alan belgeselin içinde keyifli anılar kadar, hüzünlü öyküler de yer alacak.

Hepimiz Aynı Takımdayız / Türk Voleybolu’nun 60 Yılı belgesel filminin tekrar gösterimleri ise; ilerleyen günlerde (gün ve saat daha sonra belli olacaktır) yeniden voleybol severler ile buluşacak.

KÜNYE
Seslendiren: Cenk Demirkıran
Müzik: Evren Karakul
Yönetmen: Gökçe Kaan Demirkıran

Hepimiz Aynı Takımdayız / Türk Voleybolu’nun 60 Yılı belgesel filminin yüksek çözünürlüklü fragramanını bilgisayarınıza indirmek için linke tıklayınız.

https://wetransfer.com/downloads/096c3cf92a33b1327a57133b4f2b4fb420190305170540/3d08fd

Hepimiz Aynı Takımdayız / Türk Voleybolu’nun 60 Yılı belgesel filminin fragramınını Youtube’dan izlemek için linke tıklayınız.

İlgili Haberler

Voleybolun Unutulmazları Ansiklopedisi Desteğinizi Bekliyor

admin

Voleybol sayesinde bursla girdikleri okulu derece ile bitirdiler

admin

Vargas oylamada Djokovic, Haaland ve Verstappen’a fark attı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası