Voleybol Plus

Halkbank’ta takım onlara emanet

Voleybol Efeler Liginde 2019-2020 sezonuna yeni bir yapılanma ile başlayacak Halkbank’ta hazırlıklar ara vermeksizin devam ediyor.

Tüm detaylar üzerinde titizlikle çalışılırken, iş yükünü yeni ve eski isimlerden oluşan, her biri başka bir sorumluluk yüklenen, konularında uzman personel çekiyor.

Sorumluluklarının bilincinde, uyumlu. Bir işbirliği içinde, görevlerini kılı kırk yararak katkı yapan teknik personelin en eskisi yardımcı antrenör Burak Emre Dirier. 1989 doğumlu Dirier Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Antrenörlük
Bölümünden mezun. Bartın Üniversitesinde yüksek lisans eğitimi alıyor.

İstatistik Antrenörü Ali Rıza Metin 1995 doğumlu. Ankara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Antrenörlük Bölümünden mezun oldu, istatistik antrenörü olarak uzmanlaştı.

Yardımcı Antrenör Alper Burak 1993 doğumlu. Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümünden mezun. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Antrenörlük Eğitimi Anabilim Dalı Yüksek Lisans Eğitimi alıyor.

Kondisyoner Mahir Emre Can. 1985 Ankara doğumlu. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Antrenörlük Bölümü mezunu. Uzmanlığını kondisyon, kuvvet ve fitness yönünde geliştirdi.

Kondisyoner Erencan Kütük 1995 doğumlu. Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezun oldu. Bolu Abant İzzet Baysal Üriversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Antrenman Bilimi Ana Bilim Dalında yüksek lisans eğitimi alıyor.

Fizyoterapist Baran Akay 1992 doğumlu. Ahi Evrah Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Eğitimi Bölümü mezunu. OsteopathieSchule Deutschland ve Hacettepe Üniversitesinde Spor Fizyoterapistliği bölümlerinde yüksek lisans eğitimi devam ediyor.

Masör Eren Toker 1991 Ankara doğumlu. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açılmış kursları bitirdi. Derin bir iş deneyimine sahip.

Yardımcı Antrenör Alfredo Walter 1980 yılında doğdu. Calabria Üniversitesi İşletme Mühendisliği Fakültesinden mezun oldu. Alfredo Walter Slovenya Milli Takımı ile birlikte Avrupa Şampiyonası finallerinde görev yapacağı için bu fotoğrafta yer
alamadı.

İlgili Haberler

TGC’den Filenin Sultanları’na Ödül

admin

Sarıyer Bld., Hasan Çelik’le devam ediyor

admin

Özlem Tuğral: Hedefimiz play offlara gitmek

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası