Voleybol Plus

Halkbank’ta staff fark yaratıyor

2020-2021 sezonu için geri sayım başladı. Türkiye’de voleybol 31 Ağustos- 2 Eylül tarihleri arasında Türkiye Kupası maçları ile start alacak. AXA Sigorta Erkekler Ligi ise 13 Eylül Pazar günü başlayacak.

Ligin başat takımlarından Halkbank, Ankara’da yaptığı ilk dönem çalışmaların ardından Bolu’da kampa girdi. Halkbank, üçüncü etap hazırlıklarını Ankara’da sürdürüyor.

Başkent ekibi yeni kurulan kadrosunu başlangıç gününden bugüne teknik ve kondisyon anlamında planlanan seviyelere yükseltti. Mavi-Beyazlılar, ligde güçlü bir şekilde mücadele etmeye hazırlanırken, takımın hazırlanması ve idamesi konusunda Başantrenör Taner Atik’le birlikte staff grubu da çok önemli bir işlev yürütüyor.

BURAK EMRE DİRİER
YARDIMCI ANTRENÖR
1988 doğumlu. Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulundan Antrenörlük eğitimi bölümünden mezun oldu, Pedagojik Formasyon Eğitimi aldı. Anadolu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Spor Yöneticiliği Bölümünü bitirdi. Bartın Üniversitesi BESYO Beden Eğitimi Bölümünde Yüksek Lisans Eğitimini tamamladı. 2014’te Halkbank’a geldi. İngilizce biliyor.

PHILIP BARCA CYSIQUE
YARDIMCI ANTRENÖR
1977 Paris doğumlu. 20 yıl boyunca profesyonel düzeyde voleybol oynadı. Fransa Milli Takım forması giydi. Katar’da bir yıl başantrenör olarak çalıştı. Halkbank’ta yardımcı antrenör olarak görev yapacak.

ALİ RIZA METİN
İSTATİSTİK ANTRENÖRÜ
2 Ocak 1985 doğumlu. TVF Spor Lisesinden mezun oldu. Ankara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Antrenörlük Bölümünde lisans eğitimi alıyor. Halkbank’a 2015’te katıldı. İngilizce biliyor.

ALPER BURAK
YARDIMCI ANTRENÖR
1993 doğumlu. Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümünden mezun oldu. Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Pedagojik Formasyon sertifikası aldı. Bolu İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Antrenörlük Eğitimi Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans eğitimine devam ediyor. İngilizce biliyor, 2015’ten bugüne Halkbank’ta.

MAHİR EMRE CAN
KONDİSYONER
1985 doğumlu. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Antrenörlük Bölümü Kıdemli Antrenörlük mezunu. Uluslararası Kuvvet Antrenörlüğü kondisyoner sertifikası var. AFAA Uluslararası Performans Koçluğu sertifikasına sahip. 5 farklı branşta antrenörlük belgesi bulunuyor. Halkbank’a 2017’de katıldı, İngilizce biliyor.

ERENCAN KÜTÜK
KONDİSYONER
1995 Konya-Ereğli doğumlu. Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden ikincilik derecesi
ile 2018 yılında mezun oldu. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü,
Antrenman Bilimi Ana Bilim Dalı, Hareket ve Antrenman Bilimi bölümünde master eğitimi
alıyor. Halkbank’a 2015’te katıldı. İngilizce biliyor.

BARAN AKAY
UZMAN FİZYOTERAPİST
1992 doğumlu. Ahi Evran Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünde lisans eğitimi aldı. Hacettepe Üniversitesi-Spor Fizyoterapistliğinde yüksek lisans eğitimini tamamlayarak uzman fizyoterapist unvanı aldı. OsteopathieSchuleDeutschland’daki osteopati eğitimi devam ediyor. Halkbank’a 2018’de katıldı, İngilizce biliyor.

EREN TOKER
MASÖR
1991 doğumlu. Sağlık ekibinin çok önemli bir parçası olarak 6 yıldır Halkbank’ta. Mesleğe 2009’da başladı. Staj eğitimini Beşiktaş’ta aldı. 6 yıl Spor hekimi ve ostepat Dr. Ateş Şendil’in asistanlığını yaptı. Bugsaş Spor, Yenimahalle Belediyespor’da çalıştıktan sonra Halkbank’a katıldı. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Futbol Federasyonundan aldığı eğitimleri devam ediyor.

İlgili Haberler

Depremzedeler unutulmadı, sahayı hediye yağmuruna tuttular

admin

Melekler Takımı’nın yürek yakan hikâyeleri: İlk kez kar görmüşlerdi

admin

Elifsu Eriçek: Sürpriz yaşadığımız maçlar oldu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası