Voleybol Plus

Halkbank puan kayıplarını telafi edecek

Çanakkale Belediye’yi kendi sahasında yenen Halkbank Bayan Voleybol Takımında Bursa Büyükşehir Belediye karşılaşmasının hazırlıkları başladı.

Deplasmanda alınan önemli galibiyeti değerlendiren Antrenör Cengiz Akarçeşme, “Önemli ve haklı bir galibiyet aldığımızı düşünüyorum” dedi.

Eksiklerini kapatmak için yoğun bir çaba harcadıklarını dile getiren Akarçeşme şu görüşleri paylaştı:

“Çanakkale Belediyespor yönetimi ve centilmen Çanakkale seyircisine ve bizlere destek veren Çanakkale Halkbank şube çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Avrupa’nın en güçlü liglerinden birinde centilmen bir sekilde mücadele vermeye çalışıyoruz. Fakat burada bir saptama yapmak. Kazanan ve kaybeden takımı deplasmanda antrenman saati vermeyerek, ya da insan biyoritmine uygun olmayan saatlerde antrenman saatleri vererek belirleyemezsiniz! Puan tablosundaki yerinizi sadece sahada verdiğiniz mücadele belirler.”

Bu galibiyeti unutarak, geçtiğimiz haftalarda yaşanan puan kayıplarının telafisi için ellerinden geleni yapacaklarının altını çizen Akarçeşme, “Tüm ekibim ve oyuncularimi kutluyorum. Kalan üç haftada zor mücadeleler vereceğiz. Tüm rakiplerimize saygı duyarak, aynı ciddiyetle hazırlıklarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Görüntülü değerlendirme sisteminin kullanılmasının voleybolun tüm unsurları için faydalı olacağına ve fairplay’a hizmet ettiğine inandığını ifade eden Akarçeşme, “En azından belli salonlarda tekrar uygulamaya konması daha adil müsabaka yönetilmesine imkan verecektir” diyerek sözlerini tamamladı.

İlgili Haberler

Sultanlar Ligi’nde 2. Devrenin Perdesi Açılıyor

admin

Fenerbahçe Natalia’yla devam ediyor!

admin

Misli.com Sultanlar Ligi’nde 7. Hafta başlıyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası