Voleybol Plus

Halkbank, Maya Okulları’nda

Türk voleybolunun lokomotif gücü Halkbank, sosyal etkinliklerde de örnek oluşturmaya devam ediyor. Bu faaliyetler kapsamında çeşitli ziyaretlerde bulunan Halkbank voleybol takımları bunun son örneğini Ankara’nın önemli eğitim yuvalarından Maya Okulları’na giderek verdi.

Halkbank Bayan Voleybol Takımı, bir çok sporcusunun eğitim gördüğü Maya Kolejinde öğrencilerin konuğu oldu. Davete tam kadro katılan Halkbanklı bayan voleybolcular büyük ilgi gördü.

Panelde, Halkbank Bayan Voleybol Takım oyuncuları tek tek tanıtıldı, yaşama ve spora dair deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.

Panelin ana fikri ise eğitimle sporun birbirine tezat oluşturmadığı, pekala ikisinin birlikte yürüyebileceği, hatta spor yapanların alışkın oldukları disiplinle daha başarılı birer öğrenci olabilecekleri idi.

Bu durum hem sporcuların özelinde örneklendirildi, hem de Halkbank Bayan Takımlar Sorumlusu Yrd. Doç. Dr. Esen Gürbüzsel tarafından aktarıldı.

Halkbank Bayan Takım Antrenörü de başarının çalışma ve özveri ile geleceğinin altını çizdi.

İlgili Haberler

Seramiksan 2’de 2 peşinde

admin

Sultanlar ve Efeler Ligi Play Off Yarı Final Maçlarının Programı Belli Oldu

admin

Üçüncülük serisinde 2. maç: Fenerbahçe-Galatasaray

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası