Voleybol Plus

Halkbank ‘Hayat Senin’ etkinliğinde

Halkbank Spor Kulübü yöneticileri ve Erkek Voleybol Takımı, SERÇEV’in (Serebral Palsili Çocuklar Derneği) etkinliğine katıldı.

Obezite ile mücadele ve iyi yaşamın geliştirilmesi temalı “Hayat Senin” etkinliğine Halkbank Spor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Yardımcısı Ergin Kaya, Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Karakaş ile Aziz Emrah Yıldız iştirak etti.

SERCEV Engelsiz Mesleki Teknik Anadolu Lisesinde yapılan, oldukça samimi bir ortamda geçen, Serebral Palsi konusundaki toplumsal farkındalığı ve bilinçlenmeyi güçlendirmek amacıyla yapılan etkinlikte takımı temsilen Yiğit Gülmezoğlu, Micah Ma’a, Doğukan Ulu, Mert Matiç, Oğuzhan Doğruluk, Yiğit Hamza Aslan, Deniz İvgen, Yunus Emre Tayaz yer aldı.

Serebral Palsi konusundaki toplumsal farkındalığı ve bilinçlenmeyi güçlendirmek adına düzenlenen etkinliğin en renkli bölümü oturarak voleybol maçıydı. Halkbank takımının yanı sıra, SERÇEV omurilik felçli çocukları ve SERÇEV Engelsiz Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrenci karmasının oturarak voleybol maçı oynayanları da izleyenleri de mutlu etti.

Müsabaka sonunda tüm katılımcılar mutluluklarını dile getirirken, Halkbank Genel Müdür Yardımcısı ve Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ergin Kaya, Halkbank’ın katkılarının artarak süreceğini söyledi.

Ergin Kaya’ya Türkiye’nin ilk uzay mühendislerinden biri olan serebral palsili Turgay Karakaş teşekkür plaketi takdim etti.

Organizasyon, sporculara madalya ve Halkbank armağanlarının katılımı ile sona erdi.

İlgili Haberler

Bir günde kazanılmıyor parayla da olmuyor

admin

Galatasaraylı bayanlardan paintball şov

admin

Eda Erdem Dündar Smaçör’e konuk oldu:

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası