Voleybol Plus

Halkbank detay çalışıyor

Halkbank Erkek Voleybol Takımı’nın Bolu kampı devam ediyor. Yenilerle eskiler, gençlerle tecrübeli oyuncular biryandan sisteme, diğer yandan da birbirlerine alışmak için çalışıyorlar. Başarının detaylarında saklı olduğuna inan takım, belirlenen detayların üzerinde durarak yeni sezonda üç kulvarda yapacağı yarışın hazırlıklarını yapıyor.

Başkent ekibinin iki genç yıldızı Abdullah Çam ve Rıfat Kantarcıoğlu kampla ilgili düşüncelerini öyle aktardı:

ABDULLAH ÇAM

7 yıldır Halkbank çatısı altındayım. Sezona ilk kez kamp yaparak başlıyoruz. Burada ortam çok güzel. Fiziki şartlar mükemmel. Ormanda, açık havada oksijen depoluyoruz. Ayrıca teknik ve taktik hazırlıklarımız da sorunsuz ilerliyor. Birbirimize, yeni sisteme alışmaya gayret ediyoruz. Elbette hedefimiz Halkbank’a yakışır bir takım olarak yarışıp lig sonunda en iyi dereceyi almak. Mücadeleci ,genç ve dinamik bir takım olacağız. Bize her türlü imkanı veren Halkbank ailesine oynayacağımız voleybol ve sahada göstereceğimiz mücadele ile layık olmak için elimizden geleni yapacağız. Filenin Sultanları ve Basketbol Milli Takımımıza da sonsuz başarılar diliyorum.

RIFAT KANTARCIOĞLU

Bolu kampında hummalı bir çalışma içindeyiz. Enerji depoluyoruz. Teknik, taktik olduğu kadar mental olarak da önümüzdeki zorlu mücadeleye hazırlanıyoruz. Sezon içinde en önemli unsur küçük detaylar ve biz bu küçük detayların üzerinde duruyoruz. Sistem yavaş yavaş oturuyor. Avantajımız genç ve dinamik bir kadro olmamız. Takım arkadaşlarımızla birlikte hedefe ulaşacağımızı düşünüyorum. Başta kendi takım arkadaşlarım olmak üzere tüm takımlara sakatlıksız, huzurlu bir sezon diliyorum. Bu arada, Ankara’da destan yazan A Bayan Milli Takımımıza yürekten başarılar diliyorum. Kalbimiz ve dualarımız onlarla.

İlgili Haberler

Kurtaran Mumcu’dan sevindiren haber

admin

Ziraat Bankası, International Voleybol Kupası için İtalya’da

admin

Malatya B.Şehir Bld.’den TVF Başkanı Üstündağ’a Onur Ödülü

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası