Voleybol Plus

Hakem ve Gözlemci Telafi Semineri duyurusu

Genelkurmay Başkanlığı’nın yazısı ile Türk Silahlı Kuvvetleri personeline yönelik her türlü spor organizasyonlarında (yurtiçi/yurtdışı) geçici hizmet müsaadesinin verilmesini bildirmesi nedeniyle Türkiye Voleybol Federasyonu Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu tarafından 08-09 Ekim 2016 tarihlerinde Konya Rixos otelde 2016-2107 Sezon Öncesi Hakem ve Gözlemci Gelişim ve Bilgilendirme seminerine katılamayan Hakem ve Gözlemciler için telafi semineri yapılması planlanmıştır.

Otel rezervasyonları ve sınıf düzeninin düzgün bir şekilde yapılabilmesi için aşağıda belirtilen Seminer Katılımcı Listesinde ismi yazılı Hakem ve Gözlemciler 26 Eylül 2016 tarihine kadar katılıp veya katılmayacaklarını katılımcı formunu doldurarak e-mail (eyup.bostanci@tvf.org.tr) veya fax (0312 221 40 20) yoluyla MHGK Genel Sekreteri Eyüp Bostancı’ya göndermeleri zorunludur.

Bildirim yapmayan Hakem ve Gözlemciler söz konusu seminere alınmayacak olup; her türlü müsabakalarda görev verilmeyecektir.

ÖNEMLİ NOTLAR:

– Otele girişler 07 Ekim 2016 Cuma günü saat 14:00 ile 24:00 arası yapılacaktır.

– Konya iline tren, uçak ve otobüs ile gelecek katılımcıların Rixos Otel’ine ulaşımlarına ilişkin bilgiler aşağıdadır;

1. Hava Yolu ile gelecekler;

Hava yolu ile otele gelecek olanlar, havalimanından Havaş otobüsleriyle Otogar’a ulaştıktan sonra oradan tramvayla Rixos Otel’e ulaşabilirler.

2. Otobüs ile gelecekler;

Otobüs ile otele gelecek olanlar Otogar’dan tramvayla Rixos Otel’e ulaşabilirler.

3. Tren ile gelecekler;

Tren garından taksi ile Alaattin tramvay durağına ulaşabilir, oradan da tramvay ile Rixos Otel’e ulaşabilirler.

Seminere katılacak gözlemcilerimize seminerin ikinci gününde öğlenden önceki oturumda hakem ve gözlemci sistemine (portal) giriş, hakem ve maç değerlendirmeleri ile ilgili kapsamlı ve uygulamalı eğitim verilecek olup; öğleden sonra spor salonunda yapılacak olan uygulamalı maçta hakemler ile ilgili değerlendirmelerini sisteme girmeleri istenecektir.

Bu nedenle; seminere ilk kez katılacaklar, daha önce katılmış olmalarına rağmen eksik ve yanlış uygulama yapanlar için otele geldikleri ilk gün saat 17.00’den itibaren sistemi tanıtıcı ve uygulamalı eğitim verilecektir. Bu bağlamda ihtiyaç duyacak gözlemcilerimizin bu eğitime katılmaları varsa kendi bilgisayarlarını da beraberlerinde getirmeleri rica olunur.

İlgili Haberler

Uzman Posta, PTT’nin sponsoru oldu

admin

Drazen Luburic: Türkiye şampiyonuna geldim

admin

Efeler Ligi TRTSpor’da

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası