Voleybol Plus

Gökhan Çokşen, Samsun Anakent’te

Bayanlar Voleybol 2. Ligi’nin yeni ekibi Samsun B.Şehir Anakent transfer çalışmalarına başladı ve takımın başantrenörlük görevine geçen sezon İmperial Hastanesi İdmanocağı’nı çalıştıran Gökhan Çokşen getirildi.

Gökhan Çokşen, ilk antrenörlük deneyimine Özel Saint Joseph Fransız Lisesinde Okurken 1991 yılında Okul Takımlarını çalıştırarak başladı. 1992-1999 yılları arasında Galatasaray Spor Kulübü’nde Alt yapı antrenörlüğü, A Takım Yardımcı Antrenörlüğü ve 2004-2007 yılları arasında A Bayan Takım Teknik Direktörlüğü, 2000-2004 yıllarında M.Ü Marmara Koleji Spor Kulübünde Alt Yapı sorumluluğu ve A Erkek Takım Yardımcı Antrenörlüğü, 2007-2008 Gaziantep Şahinbey Belediyesi Spor Kulübü A Bayan Takım Teknik Direktörlüğü görevlerinde bulunmuş olup bu yıllar arasında birçok dereceler elde etmiş ve 1994-2003 yılları arasında Milli Takımlarda çeşitli görevler almıştır.

voleybolplus.com / ÖZEL HABER

İlgili Haberler

Filenin sessiz şampiyonu: Fatih Yiğiter

admin

Tofaş seriyi 4 maça çıkardı

admin

Küçükyalı Yelken Kulübü voleybol şubesini kapattı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası