Voleybol Plus

Galatsaray Kadın Takımı yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı, başantrenör Ataman Güneyligil yönetiminde Galatasaray Park Voleybol Salonu’nda yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor.

Yardımcı Antrenör Cihan Çintay, oyuncular Güldeniz Önal ve Cansu Çetin yeni sezon hazırlıklarını televizyonumuza değerlendirdi.

Yardımcı Antrenör Cihan Çintay şu ifadeleri kullandı:

“Çok yoğun bir hazırlık maçı programına gireceğiz. Önümüzdeki hafta Burhan Felek’te Türk Hava Yolları’nın düzenlediği bir turnuva var. Onun haricinde bizim birkaç tane daha özel karşılaşmamız olacak. Yurtdışından Krasnodar ile oynayacağız, PTT ile bir hazırlık maçı yapacağız Burhan Felek’te. Takımı daha birbirine bağlı ve anlaşılır şekilde görebilmek için bu maçlar çok önemli. Bu karşılaşmaları iyi değerlendirip seviyemize bakacağız.”

Güldeniz Önal ise şunları söyledi:

“Bu dönemde çalışmalarımız biraz ağır gidiyor. Fiziksel açıdan yüklemeler yapılıyor. Biz de hem onları onarmaya çalışıyoruz hem de teknik açıdan takımca ilerlemeye çalışıyoruz. Geçen hafta bir hazırlık maçı yaptık. Başlangıcımıza göre bitirdiğimiz nokta ilerleme kaydettiğimizi gösteriyor. Tekrardan bir yükleme haftası ve sonrasında hazırlık maçlarıyla devam edeceğiz. Yaklaşık bir ay kaldı, üç haftanın sonunda maçlarımız başlayacak. Biz de üç haftanın sonunda hem fiziksel olarak hem de takım oyunu olarak belirli bir seviyeye gelmek istiyoruz. Umarım bu sezonu sağlıklı başlayıp sağlıklı bitirmek nasip olur.”

Cansu Çetin ise şunları söyledi:

“Çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Hazırlıklarımızın dördüncü haftasına girdik, birazcık yorgunluk var ama yorgunluğun karşılığını sezonda iyi bir şekilde almak istiyoruz. İyi çalışıyoruz, sıkı çalışıyoruz. İyi bir başlangıç yapacağız ve öyle de devam edecek.”

İlgili Haberler

Ulaş Kıyak: Biz şanslı tarafız

admin

Yıldızlı Sohbetler, Özge Kırdar ile başladı

admin

Halkbank’ta staff fark yaratıyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası