Voleybol Plus

Galatasaraylı oyunculardan Karayolları maçı öncesi açıklamalar

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı, Misli.com Sultanlar Ligi’nin 20. haftasında Karayolları ile karşılaşacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Galatasaray Park Voleybol Salonu’nda gerçekleştirilen antrenmanın ardından yardımcı antrenör Cihan Çintay, oyuncular Fatma Beyaz, Beren Yeşilırmak, Sude Hacımustafaoğlu ve Zeynep Sude Demirel, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Çalışmaların güzel geçtiğini belirten yardımcı antrenör Cihan Çintay, “Çalışmalar maç olmamasına rağmen güzel geçiyor. Aslında maç motivasyonuyla diğer türlü çalışmak pek kolay değil ama biz hazırlık maçlarıyla bunu ekarte etmeye çalışıyoruz. Cumartesi günü Ankara’ya gideceğiz. Önce Karayolları, ardından PTT oynayacağız. 5 günlük bir kamp süreceğimiz olacak. İnşallah güzel sonuçlarla buraya dönmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.  

Çalışmaların yoğun ve tempolu bir şekilde devam ettiğini söyleyen Fatma Beyaz, “Çalışmalar her zamanki gibi yoğun ve tempolu. Hazırlık maçı da yaparak maç psikolojisini devam ettiriyoruz” dedi.

Beren Yeşilırmak ise “Birkaç gün sonra Ankara’ya gidiyoruz. Uzun bir deplasman olacak bizim için. En iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz. En güzel sonuçlar bizimle olsun” şeklinde konuştu.  

Çok iyi hazırlandıkları dile getiren Sude Hacımustafaoğlu da şunları söyledi:

“Uzun bir aradan sonra ilk kez maça çıkacağız. Bunun için biraz heyecanlıyız. Bu süreçte gerçekten çok iyi hazırlandık. Sarıyer Belediye ile iki hazırlık maçı yaptık. Onlar da iyi geçti. Umarım maçlarımız da bu şekilde iyi geçer. İyi bir skorla dönmeyi planlıyoruz Ankara deplasmanından.”

Zeynep Sude Demirel ise “Uzun süredir maç yapmıyoruz. Bunu antrenmanlarla verimli bir şekilde telafi ettiğimizi düşünüyorum. İnşallah güzel bir galibiyetle geri döneceğiz.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Misli.com Sultanlar Ligi’nde 2020-2021 Voleybol Sezonu Başladı

admin

Türk Hava Yolları, PTT’ye konuk oluyor

admin

İdmanocağı yeni sezonda da iddialı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası