Voleybol Plus

Galatasaraylı oyuncular yeni sezon öncesi açıklamalarda bulundu

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı, 2020-2021 sezonunun hazırlıklarına Galatasaray Park Voleybol Salonu’nda başladı.

Başantrenör Nedim Özbey yönetimindeki Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı tam kadro çalıştı.

Vahit Emre Savaş, Melih Sıratça ve Doğukan Ulu yeni sezon hazırlıkları ile ilgili Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Doğukan Ulu “Pandemi sürecinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Antrenmanlarımız başladı. Gerekli tüm tedbirler alınarak antrenmanlarımızı sürdürüyoruz. Çok dikkatli olmaya çalışıyoruz çünkü ülkemizde pandemi süreci devam ediyor. İnşallah en kısa sürede her şey düzelecek. Çalışmalarımız güzel geçiyor, gruplar halinde antrenmanlarımızı gerçekleştiriyoruz. Türkiye Kupası ile sezona başlayacağız. Kupayı alıp sezona en iyi şekilde başlamak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Vahit Emre Savaş da “Ülkemizce zor bir dönem yaşıyoruz. Bu süreçte olabildiğince kendimizi koruduk. Pandemi döneminde de antrenörlerimizin eşliğinde görüntülü bir şekilde çalışmalara devam ettik. Yeni sezon, yeni umutlar diyerek çalışmalara başladık. Hepimiz için iyi olur inşallah. Herkes birbirini tanıyor. Olabildiğince hazırlık döneminde elimizden gelenin fazlasını yapıp sezona iyi bir giriş yapmak istiyoruz. Geçen seneki gibi iddialı bir şekilde gireceğimizi düşünüyorum.” dedi.

Takıma katılacak yeni isimlerle iyi yerlere geleceklerini vurgulayan Melih Sıratça ise, “4 aylık pandemi sürecinde hepimiz evde antrenmanlarımızı yaptık. Buraya da herkes hazır bir şekilde geldi. Dışarıda çok fazla vakit geçirmedik. Çalışmalarımızı iki grup halinde yapıyoruz. Birbirimize çok yaklaşmadan çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yeni sezonda ilk başta sağlık ondan sonra başarı diliyoruz. Yavaş yavaş başladık, adım adım tempomuzu yükselteceğiz. Galatasaray her zaman şampiyonlukların takımı. Geçen sezon bir tane şampiyon vardı o da bizdik. Sezon devam etseydi aynı şekilde şampiyon olacağımızı düşünüyordum. Şampiyonluğa oynayan bir takım kurulmuştu. Bu sene de aynı şekilde yerli ağırlıklı bir takımımız var. Takviyelerimizle de iyi yerlere geleceğimizi düşünüyoruz.” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

THY’de tüm testler negatif

admin

TBESF, oturarak voleybolda yeni sezon toplantısını Ankara’da düzenledi

admin

Galatasaray HDI Sigorta’yla yeni sponsorluk anlaşması imzaladı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası